موضوع درمان ایثارگران از دغدغه های مهم بنیاد شهید است

اردستان-معاونت توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان با بیان اینکه درمان ایثارگران یکی از دغدغه های بنیاد شهید است، گفت: ایثارگران برای مسائل درمانی خود هنوز با مشکل مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شاه نوروزی بعداز ظهر شنبه در جلسه تودیع و معارفه بنیاد شهید اردستان اظهار داشت: بنیاد شهید وظیفه دارد تا خدماتی را به خانواده ایثارگران ارائه دهد اما در زمینه های آموزشی، فرهنگی و ایجاد اشتغال نیز با تعامل دستگاههای مختلف گامهای مثبتی را برداشته است.

موضوع درمان از دغدغه های بنیاد شهید است

وی افزود: موضوع درمان ایثارگران یکی از دغدغه های مهم بنیاد شهید است چراکه ایثارگران برای مسائل درمانی خود هنوز با مشکل مواجه هستند و با وجود نقدینگی در کشور نتوانسته ایم خدمات خوبی را به جامعه ایثارگر شاهد باشیم.

معاونت توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان با بیان اینکه اردستان یک هزار و ۲۰۰ نفر خانواده ایثارگر دارد که باید آنها را مدیریت کنیم، ابراز داشت: روحیه ایثارگری جانبازان ما نمی گذارد تا مشکلات آنان تجلی پیدا کند و درد خود را بازگو کنند.

وی با بیان اینکه مشکل اشتغال برای فرزندان ایثارگر یکی از دغدغه های بنیاد شهید است، ابراز داشت: اگر حمایت و مشارکت دستگاه ها نباشد نمی توانیم به جامعه ایثارگر خدمات مناسبی و شایسته ای ارائه دهیم.

تکریم از ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

شاه نوروزی با بیان اینکه تکریم ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، ابراز داشت: یکی از مهم‌ترین وظایف ما در برهه کنونی توجه به دستاوردهای ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

ساماندهی گلزار شهدا مهمترین مشکل شهرستانها

وی افزود: مهمترین مشکل بنیاد شهید در شهرستانها ساماندهی گلزار شهدا است که این مسئله با همت مسئولان شهرستانی و حمایتهای استان برطرف خواهد شد.

معاونت توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان با تاکید بر اینکه میانگین نیروی انسانی بنیاد شهید در سطح استان ۶۵ درصد است که با کوچک سازی دولت کمبودهایی احساس می شود، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور انتخاباتی هیچ دخالتی نمی کند و از هیچ جریانی هم حمایت نخواهد کرد اما برای مشارکت خانواده ایثارگران در انتخابات تلاش خواهد کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه از خدمات ماشاء الله حمامیان تقدیر و غلامرضا سمیعی به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان معرفی شد.

کد خبر 4659436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =