احداث ۲ پارک ویژه بانوان در کاشان

کاشان - عضو شورای شهر کاشان از احداث دو پارک بانوان در این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: مسائل تفریحی و ورزشی بانوان یکی از دغدغه های مهم شورای شهر کاشان است.

عفت پدرام فر در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شورای شهر کاشان نقش نظارتی دارد، اظهار داشت: ما از مسئولان انتظار همکاری بیشتری در راستای استفاده از بانوان در امور مدیریت شهری داشتیم اما تاکنون این مهم حاصل نشده است.

وی ضمن انتقاد از توجه بیش از حد شورا به موضوعات عمرانی افزود: لازم است به همان اندازه که به موضوع‌های عمرانی در کاشان توجه می‌شود، به امورات فرهنگی نیز توجه شود اما متأسفانه به موضوعات فرهنگی به صورت شایسته پرداخته نشده است در حالی که معتقد هستیم شهر زیبا با شهروندان زیبا تحقق پیدا می‌کند.

عضو شورای شهر کاشان تاکید کرد: متأسفانه کمیسیون فرهنگی شورای شهر کاشان تاکنون فعالیت چشمگیری نداشته است در حالی که تصمیمات اتخاذی توسط این کمسیون در راستای ارتقای سطح فرهنگ شهروندان نقش بسزایی دارد.

احداث دو پارک بانوان در کاشان

وی از احداث دو پارک بانوان در این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: مسائل تفریحی و ورزشی بانوان یکی از دغدغه‌های شورای شهر کاشان بود که سعی کردیم با احداث این دو پارک تا حدودی نیازهای بانوان کاشانی در این ارتباط را رفع کنیم و درصدد هستیم سالن‌های ورزشی بانوان را نیز تا حد نیاز در منطقه کاشان ایجاد کنیم.

سلامت جامعه در گرو سلامت بانوان است

پدرام فر با بیان اینکه انجام عملیات عمرانی شهری با نبود خانواده سالم ارزشی ندارد، افزود: آسایش روحی، نبود ترافیک و امکانات شهری در صورتی کاربرد دارد و قابل تقدیر است که خانواده و شهروندان سالمی داشته باشیم در حالی که متأسفانه با این مقوله به صورت شایسته ای برخورد نشده است.

وی با بیان اینکه سلامت جامعه در گرو سلامت بانوان است، ابراز داشت: یک خانواده در صورتی سالم است که بانویی سالم داشته باشد و در واقع جامعه سالم نتیجه وجود خانواده‌های آرام و دارای سلامت روحی است.

عضو شورای شهر کاشان تصریح کرد: بدون وجود یک خانواده سالم می‌توان به طور قطعی ادعا داشت که جامعه فلج می‌شود چراکه در چنین شرایطی فرزندان سالم تربیت نمی‌شوند.

اعتبارات فرهنگی ادارات به خانواده‌ها تخصیص پیدا کند

وی با بیان اینکه ترسیم جامعه‌ای زیبا در گرو حضور بانوانی سالم در خانواده و اجتماع است، گفت: پیشنهاد می‌شود اعتبارات ادارات در حوزه فرهنگی به ارتقای سطح فرهنگی خانواده‌ها اختصاص پیدا کند و از طرفی نیز پشتوانه‌هایی همچون بیمه برای آنها ایجاد شود تا وجود این پشتوانه مایه دلگرمی آنها در راستای مشارکت در امور اجتماعی شود.

کد خبر 4659830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =