کارآفرینی ایثارگران و جانبازان در تحقق رونق تولید موثر است

شیراز – استاندار فارس گفت: کارآفرینی ایثارگران و جانبازان گامی موثر در جهت تحقق شعار رونق تولید است و این روحیه تلاشگری نشان می دهد که همچنان منافع کشور را بر همه چیز ترجیح می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس عنایت الله رحیمی در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر موضوع کارآفرینی را در ارتباط مستقیم با شعار امسال که رونق تولید است دانست و افزود: جامعه بزرگ ایثارگران و خانواده شهدا همانگونه که در دوران دفاع مقدس جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به دفاع از مرزهای میهن پرداختند، امروز نیز در جنگ تمام عیاری که استکبار علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به راه انداخته در جبهه رونق تولید و اقتصاد مبارزه می کنند.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد حافظه تاریخی استکبار ضعیف شده و فراموش کرده است جانفشانی های همین ایثارگران و شهدا سبب شد هیچ نتیجه ای از جنگ ۸ ساله با ایران به دست نیاورند، افزود: اما جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا دستاورد و گوهر گرانبهایی هستند که پس از جنگ تحمیلی همواره حامی و پشتیبان نظام و مردم و مورد تکریم همه کسانی که دل در گرو اعتلای کشور دارند بوده اند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه امروز دشمنان با ایجاد تنگناهای اقتصادی و کوچک کردن سفره های مردم جنگ را به خانه ها کشانده اند، افزود: این تلاش های دشمن اثرات زودگذری بر اقتصاد ما داشته و امروز شاهد این هستیم که مردم تحت فشار قرار می گیرند و تلاطمات اقتصادی حتماً بر مردم فشار می آورد اما تجربه گذشته نشان می دهد در بحران ها و سختی ها مقاوم تر شجاعانه تر و صاحب قدم تر برای حفظ نظام و ارزش ها ایستانده اند.

رحیمی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم امروز و در این شرایط نیز به رغم همه تنگناها ایستادگی و همراهی کرده اند که این همت و مقاومت نیازمند تقدیر و تشکر است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سال های اخیر موضوعات مربوط به اقتصاد و سرمایه گذاری را همواره مورد تاکید قرار داده اند، عنوان کرد: ایشان با تسلطی که بر شرایط ملی، منطقه ای و بین المللی دارند این راهبردهای اساسی و اصلی را ترسیم می کنند که ما به عنوان مجریان و مردم به عنوان همراهان باید به اجرای آنها اهتمام داشته باشیم.

رحیمی با تاکید بر اینکه کارآفرینی ایثارگران و جانبازان گامی موثر در جهت تحقق شعار رونق تولید است، اظهار کرد: این روحیه تلاشگری نشان می دهد در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید و سرمایه گذاری مخاطرات مختلف را به جان خریده و منافع کشور را بر هر امر دیگری برگزیده اند.

وی با بیان اینکه کارافرینان ایثارگر که خود ذخیره های ارزشمندی برای این کشور هستند امروز قدم به عرصه تولید و سرمایه گذاری گذاشته اند که نشان از وفاداری به کشور است، افزود: این عزیزان در راستای کاهش مشکلات معیشتی و افزایش توان رقابتی در اقتصاد بین الملل دست به تولید زده اند و ما خود را ملکف می دانیم هر امکانی که قانون گذار فراهم کرده است جهت تسهیل مسیر آنها در امر تولید فراهم‌کنیم.

کد خبر 4661057

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =