فراخوان های چالشی دشمن با هوشیاری مردم اسلامشهر ناکام مانده است

اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه اسلامشهر با وجود قومیت های متععد از امنیت نسبی خوبی برخوردار است گفت: فراخوان های چالشی دشمن با هوشیاری مردم اسلامشهر ناکام مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود مرسلپور ظهر دوشنبه در همایش حافظان و پایداران حوزه زمین ویژه شهرستان‌های غرب استان تهران در اسلامشهر با اشاره به اینکه شهرستان اسلامشهر ۱۲۰۰ حافظ قران دارد و در حوزه ورزش در هر مسابقه ملی دارای جایگاه می باشد اظهار داشت: گفتنی است که در مسابقات پاراالمپیک از ۹ مدال ۶ مدال متعلق به افتخار آفرینان این شهرستان بوده است و از نظر علم و دانش نیز باید بگوییم اسلامشهر از جایگاه خاصی برخوردار است.

مرسلپور با بیان اینکه اسلامشهر دارای تعدد قومیت زیاد می‌باشد گفت: این شهرستان از لحاظ توجه به قانون علی رقم وجود قومیت‌های مختلف و به تناسب تعدد فرهنگ‌ها از امنیت نسبی خوبی برخوردار است و جرایم مهم و شاخص در این شهرستان وجود ندارد.

وی بیان داشت: نکته دیگر این است که این شهرستان دارای پایگاه و جایگاه معنوی است و به همین لحاظ مورد هدف دشمنان است و به دلیل وجود مراکز معنوی، دشمنان در سال ۹۸ از طریق فراخوان های مختلف قصد به چالش کشیدن شهر را داشته اند اما به لحاظ هوشیاری و تیزبینی مردم اتفاق خاصی رخ نداد.

فرماندار اسلامشهر اظهار داشت: در این شهرستان به لحاظ ارزش افزوده در اراضی تعرضاتی نیز وجود داشته و ما پس از پیروزی انقلاب بزرگترین مبارزات را در زمینه ساخت و سازهای غیر مجاز داشتیم و با ۴۰۰ ساخت و ساز غیر مجاز با همکاری همه دستگاه‌ها مبارزه صورت گرفته و در ۲ روز اخیر شخص دادستان با حضور در محل از ساخت جلوگیری کرده اند.

مرسلپور گفت: در سایر حوزه‌های اقتصاد معیشتی و مسائل فرهنگی و اجتماعی با وحدت رویه ای که میان مسئولین و دستگاه‌های مختلف شهرستان اسلامشهر وجود داشته ودارد مشکل خاصی نداشته ایم.

وی همچنین به گرانی های اخیر اشاره کرد و گفت: با وجود گرانی های موجود اصناف و صنایع اسلامشهر با تاسی از پیش زمینه های مذهبی و فرهنگی اقداماتی که فضای شهر را دچار التهاب کند صورت نداده اند.

کد خبر 4661164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =