توسعه فناوری اطلاعات در ارتقای زیرساخت‌های آموزش پزشکی بررسی شد

برنامه‌های مربوط به توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی در کلان مناطق آمایشی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، جلسه وبینار مسئولین بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی در کلان مناطق آمایشی برگزار شد.

این نشست مجازی به منظور بررسی اقدامات انجام شده در راستای «بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی» در کلان مناطق آمایشی و به اشتراک گذاری تجارب موفق و تبادل نظر برای ارائه راهکار جهت رفع موانع و چالش‌های اجرایی، با حضور مسئولان ستادی این بسته، معاونین آموزشی و مسئولین بسته در ۱۰ کلان مناطق آمایشی برگزار شد.

در این نشست مسئولان هریک از کلان مناطق آمایشی ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در راستای محورهای مذکور، به چالش‌های اجرایی در مسیر پیاده سازی این محورها اشاره و پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت موجود در برخی حوزه‌ها ارائه کردند.

در این جلسه با توجه به نقش و تأثیر عملکرد بسته توسعه و ارتقای زیرساخت‌های آموزش علوم پزشکی بر عملکرد سایر بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و به منظور تقویت پیاده سازی محورهای این بسته در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های علوم پزشکی با بهره گیری از تجارب موفق دانشگاه‌ها / دانشکده‌ها مقرر شد نشست‌های منظم و دوره‌ای برگزار شود.

در این جلسه درباره نحوه هزینه کرد ۱ تا ۳ درصد درآمد اختصاصی در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، اقدامات انجام شده در راستای استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه سال ۱۳۹۸ به خصوص بند ک تبصره ۹ ماده واحده قانون مذکور در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، جذب نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها / دانشکده‌های کلان منطقه، برنامه‌های مربوط به توسعه زیرساخت‌های IT در دانشگاه‌ها/ دانشکده‌های کلان منطقه بحث و بررسی صورت گرفت.

کد خبر 4661285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =