ماموریت های ناجا در حوزه امر به معروف ریشه در باورهای دینی دارد

ساری - رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی مازندران گفت: ماموریت ناجا در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ریشه در قانون و باورهای دینی پلیس مکتبی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی بعدازظهر پنجشنبه درجمع فرماندهان ومدیران اجرایی این نیروبا تاکید بر احترام متقابل در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر از مسائل و احکام اجتماعی اسلامی است.

وی ایجاد امنیت و آرامش و آسودگی خاطر را از برکات امربه معروف و نهی از منکر در محیط خانواده و جامعه عنوان کرد و گفت: این فریضه الهی در شریعت اسلامی در مقایسه با ادیان دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که از سوی پیامبران و اولیا الهی در این خصوص تأکیدات فراوان شده است واز این رو دشمنان درصددخدشه دارنمودن این فریضه الهی می باشندتا بخیال خود بتوانندقبح محرمات ومنکرات را درجامعه بشکنند.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات وامنیت عمومی نیروی انتظامی استان مازندران یکی از مأموریت‌های پلیس را اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد و افزود: مأموریت‌های نیروی انتظامی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ریشه درقانون و باورهای دینی پلیس مکتبی دارد و دشمنان بابهره گیری از رسانه‌های معاند نظام وتبلیغات سو هرگز نمی‌تواند چهره پلیس وظیفه شناس مردمی راخدشه دارنمایند.

حجت الاسلام حسینی مازندرانی امربه معروف ونهی از منکر را یک فریضه دینی و وظیفه همگانی برشمرد و بیان داشت: دشمنان این ملت دریافته اند که شرط پویایی وحیات جامعه اسلامی بنا برآیات الهی و روایات ائمه درگرو انجام امربه معروف ونهی از منکرآحاد آن جامعه محقق می‌شود لذا بی تفاوت نشان دادن مردم به این اصل از حربه ودسیسه دشمنان است.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات وامنیت عمومی نیروی انتظامی استان مازندران در خاتمه با تاکید بر اهمیت امربه معروف ونهی از منکر در جامعه گفت: امربه معروف ونهی از منکر فقط وظیفه نیروی انتظامی نیست بلکه این فریضه از اهم وظایف فردی و اجتماعی هر فرد به شمار می‌رود و با دقت نظر و انتخاب روش‌های صحیح و کارآمد می‌توان با عمل به این فریضه الهی بسیاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی را از هر نظر از جامعه زدود و آن را در تمامی سطح جامعه نهادینه کرد.

کد خبر 4664130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =