رونق تولید در مقوله ورزش جدی گرفته شود/ لزوم توجه به روستاها

همدان - معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه رونق تولید در مقوله ورزش باید جدی گرفته شود، گفت: توسعه ورزش در مناطق روستایی به یک ضرورت تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی آزادبخت ظهر یکشنبه در مراسم تجهیز و تکمیل ۷۰ خانه ورزش روستایی استان همدان با بیان اینکه توسعه ورزش در مناطق روستایی به یک ضرورت تبدیل شده است، افزود: این موضوع از آنجا حائز اهمیت است که رونق ورزش در جوامع باعث سلامتی و ایجاد نشاط شده و در نتیجه توسعه همه بخش‌ها را به دلیل برخورداری از نیروی انسانی سالم که تفکرات توسعه‌گرایانه در جامعه ایجاد می‌کند، به دنبال خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: خانه ورزش روستایی ما را در رسیدن به این مهم و نیز تشویق و ترغیب روستاییان به امر ورزش یاری می‌دهد.

مصطفی آزادبخت با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان «رونق تولید» افزود: همانگونه که تحقق سیاست‌های کلان اقتصادی در تمامی زمینه‌های جامعه مورد پیگیری است و لزوم اجرای آن احساس می‌شود جامعه گسترده ورزش نیز خارج از این الزام نخواهد بود و با توجه به بعد کلان و جامعه گسترده آن، اعتقاد و عمل به این سیاست‌ها در راستای تصمیم گیری و اجرای آن در لایه‌های زیرمجموعه ساختاری و نهادی مؤثر واقع خواهد شد.

آزادبخت گفت: رونق تولید در مقوله ورزش باید جدی گرفته شود زیرا خودکفایی و استفاده از منابع و ظرفیت‌های موجود در حوزه تجهیزات، تأسیسات، پوشاک با کیفیت ورزشی، ارتقای کمی و کیفی ورزش را در کشور به دنبال دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه صنعت ورزش می‌تواند یکی از مهمترین پایگاه‌های توسعه اقتصادی و پیشرفت اجتماعی باشد، افزود: گسترش موفقیت‌های ورزش در بعد همگانی می‌تواند ضامن سلامتی جامعه شود و دستاوردهای ورزش در بعد قهرمانی، پویایی و عزت نفس ملی را افزایش خواهد داد.

۳

کد خبر 4666379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =