کمیته‌های خانه احزاب با مشارکت۱۵۰ نفراز نمایندگان احزاب فعال شدند

رئیس خانه احزاب اعلام کرد: کمیته‌های خانه احزاب در دوره جدید با مشارکت حدود ١٥٠ نفر از نمایندگان احزاب کشور فعال شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلساتی جداگانه ترکیب هیئت رییسه کمیته های حقوقی قضایی، اطلاع رسانی و بانوان خانه احزاب مشخص و جلسات کمیته های مالی و پشتیبانی و روابط بین الملل نیز برگزار شد.

همچنین عبدالحسین روح الامینی ریاست خانه احزاب با حضور در جلسه کمیته اطلاع رسانی بر عادلانه بودن رویه های خبری بدون سو گیری تاکید کرد و از همه اعضای کمیته همیاری، همدلی، هم افزایی را در راستای منافع نظام خواستار شد.

رئیس خانه احزاب اعلام کرد: کمیته‌های خانه احزاب در دوره جدید با مشارکت حدود ١٥٠ نفر از نمایندگان احزاب کشور فعال شدند

وی همچنین با حضور در جلسه کمیته روابط بین الملل فعالیت بیشتر احزاب را علیه دشمنان کشور حول محوریت منافع ملی، ارتباط و حمایت فعال‌تر احزاب با مجامع منطقه‌ای، جهانی و کمک به دیپلماسی عمومی کشور خواستار شد.

همچنین در جلسه کمیته اطلاع رسانی به ریاست آقای صفر پور، جنگروی بعنوان نایب رییس اول، محمود یعقوبی نایب رییس دوم و سجاد سیف دبیر کمیته اطلاع رسانی انتخاب شدند.

و در جلسه حقوقی و قضایی به ریاست آقای نادری، بهمن زاده نایب رییس اول، فدایی نایب رییس دوم و خانم اسلامی بعنوان دبیر کمیته انتخاب شدند.

جلسه کمیته بانوان نیز دیگر جلسه در خانه احزاب بوده که به ریاست خانم خان محمدزاده در این جلسه خانم افسانه اقبال نیا بعنوان نایب رییس اول کمیته و خانم فاطمه کاکویی نایب رییس دوم کمیته بانوان انتخاب شدند.

همچنین مقرر شد انتخابات کمیته مالی و پشتیبانی و روابط بین الملل نیز در جلسات آتی برگزار گردد.

کد خبر 4668267

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =