فضاسازی‌ها درباره حکم محمدرضا خاتمی درحکم قوه قضاییه تاثیری ندارد

یک فعالی سیاسی با اشاره به اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس برای جمع‌آوری امضا با هدف فشار به قوه قضائیه جهت لغو مجازات محمدرضا خاتمی گفت: فضاسازی‌های بی‌مورد در حکم قوه قضاییه تاثیری ندارد.

مهدی چمران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس برای جمع‌آوری امضا با هدف فشار به قوه قضائیه جهت لغو مجازات محمدرضا خاتمی خاطرنشان کرد: قاعدتاً قوه قضائیه مستقل است و جوسازی فضاسازی‌های بی‎مورد نمی‌تواند در عدالت و حکم قوه قضاییه تاثیری داشته باشد.

وی ادامه داد: هرزمانی که کسی علم عدالت را برافرازد، عده‌ای به مخالفت با آن می‌پردازند، شاید آن‌ها منافع خصوصی و یا منافع جناحی‌شان ایجاب می‌کند که مسائل را سیاسی کنند و به آن وجهه سیاسی بدهند و بنای مخالفت با حکم قانونی قوه قضاییه را بگذارند.

این عضو پیشین شورای شهر تهران بیان داشت: قوه قضاییه وظیفه اش ایجاد عدالت الهی است در این راستا نه از فرد و جریانی می‌هراسد و نه خواسته‌ای را بر حکمش ترجیح می‌دهد.

چمران تاکید کرد: قوه قضاییه باید همچنان بدون توجه به مخالفت‌ها، فضاسازی و جریان سازی‌های کاذب و برخی مخالفت‌ها در روزهای اخیر، باید حقیقت را در نظر بگیرد؛ چراکه تنها واقعیت و حقیقت مهم است. حال دولت، نمایندگان مجلسی و یا از اعضای قوه قضائیه دخالتی کنند نباید تاثیری داشته باشد. با در پیش گرفتن این روند افراد هوچی‌گر، متوجه می‌شوند فضاسازی هایشان بی نتیجه بوده و تاثیری در عزم قوه قضائیه ندارد.

کد خبر 4669522

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =