توقیف کشتی حامل سوخت قاچاق نمایش اقتدار ایران مقابل دشمنان بود

گناوه - امام جمعه گناوه گفت: توقیف این حامل سوخت قاچاق توسط نیروهای کشورمان نمایشی از اقتدار ایران اسلامی در برابر دشمنان این نظام مقدس اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر فرزانه انقلاب اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار رهنمودهایی ارائه وبه محورهای مهمی اشاره فرمودند.

وی افزود: یکی از محورهای مهم سخنان رهبری خطاب به ائمه جمعه سراسر کشور حمایت از جهت گیری ها و جریان های انقلابی بود که نکته بسیار مهم و در خور در این مورد روی خوش نشان دادن به همه جریان ها توسط ائمه جمعه است و اینگونه نباشد که در جهت گیری انقلابی سایر جریان ها از دید امام جمعه محو شود زیرا ائمه جمعه محور و پدر معنوی جامعه و نقش هدایتگری را بر عهده دارد.

امام جمعه گناوه با اشاره به اینکه رهبر فرزانه انقلاب تنها راه پیشرفت کشور را مدیریت انقلابی برشمردند بیان کرد: با حرکت انقلابی می‌توان پیشرفت کشور را به اوج کمال رساند و هرگونه کوتاه آمدن از جریان انقلاب به زیان انقلاب، ملت و کشور است.

وی با اشاره تاکید رهبری بر اجتناب از ناامید کردن جوانان بیان کرد: برخی افراد در مدارس، دانشگاه‌ها و حتی در محیط‌های کسب و کار به گونه‌ای صحبت می‌کنند که جوانان از آینده انقلاب ناامید شوند در حالی که ناامید کردن جوانان، گرفتن فرصت و قدرت عنصر جوانی از کشور و جامعه محسوب می‌شود و اگر افراد جامعه به آینده امیدوار شوند می‌توان از ظرفیت‌ها و استعدادهای آنها بهره مند شد.

وی ادامه داد: قطعاً یکی از ارکان اصلی جنگ نرم دشمن ناامید کردن جامعه و مردم از آینده انقلاب و نظام است و دشمنان نظام مقدس اسلامی با برجسته کردن نقاط ضعف کشور سعی دارند در جامعه و میان مردم بذر ناامیدی بپاشد.

رکنی حسینی با اشاره به سخنان رهبری پیرامون خباثت دشمنان نظام اسلامی و در راس آنها استعمار پیر انگلیس گفت: به تعبیر سخن رهبری خباثت این دشمنان نظام اسلامی برای همه آشکار شده است و آنها کشتی کشور مارا با راهزنی دریایی متوقف کرده‌اند که البته نیروهای انقلابی در جمهوری اسلامی این حرکت خباثت آمیز را بی جواب نخواهند گذاشت.

وی گفت: پس از کمتر دو روز از سخنان رهبری نفت کشی با دوازده خدمه خارجی که حامل سوخت قاچاق بود توسط نیروهای سپاه و دریادلان و حافظان امنیت کشور توقیف شد.

وی گفت: توقیف این کشتی نمایشی از اقتدار ایران اسلامی در برابر دشمنان این نظام مقدس اسلامی است و این اقتدار سپاهیان و نیروی دریایی کشور مان باعث شد تا تمام نقشه‌های کاخ سفید برای منطقه نقش بر آب شود.

امام جمعه گناوه با اشاره به حمله نیروهای کشورمان به محل اسقرار گروهک‌های شمال غرب کشور یادآور شد: همه دشمنان جمهوری اسلامی باید بدانند که امنیت برای حافظان امنیت کشور ما خط قرمز است و اجازه هیچ گونه تعرضی به کشور را از سوی دشمنان نخواهند داد.

وی با اشاره به سخنان دبیرکل حزب الله لبنان در سالروز پیروزی جنگ سی و سه روزه خاطر نشان کرد: مقوله نماز خواندن ایشان در قدس که توسط ایشان مطرح شد از نکات مهم بود که باعث شد تا صهونیست ها را به هم ریزد که رهبر معظم انقلاب نیز فرموده‌اند رژیم صهونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

رکنی حسینی اضافه کرد: در مقابله با همه دشمنی دشمنان نسبت به این ملت و نظام اسلامی دست غیب الهی پشتیبان این نظام مقدس است و پیروزی نهایی از آن مسلمانان خواهد بود.

کد خبر 4670540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =