دشمن به دنبال ضربه زدن به عدالت به وسیله عناصر داخلی است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اجرایی شدن انقلاب به معنای پیاده کردن عدل است، گفت: تمام تلاش دشمن ضربه زدن به عدالت به وسیله عناصر داخلی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی یکشنبه شب در نشست بصیرتی پیرامون قطعنامه ۵۹۸، اظهار داشت: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب نشان می‌دهد تاکنون راه بزرگی را پیموده‌ایم ولی تا آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله زیادی داریم.

وی با بیان اینکه دولت اسلامی یعنی پیاده‌کردن اسلام و الگو قرار دادن جامعه، بیان کرد: در مقابل این مهم ممانعت از پیاده کردن اسلام در جامعه انقلابی همواره وجود داشته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وقتی دولت اسلامی ایجاد و اهداف قانون اساسی پیاده شود می‌توانیم به جامعه اسلامی برسیم، عنوان داشت: وقتی دولت در معنای عام و خاص برای اسلامی کردن جامعه و رشد جامعه نباشد به طور حتم به جامعه اسلامی دست نمی‌یابیم.

عبادی با تأکید بر اینکه در گام دوم انقلاب باید بیش از هر چیز سرمایه‌گذاری کرد تا دولت اسلامی تحقق و انقلاب به دست اهلش برسد، بیان داشت: وقتی اسلام و مکتب دست نااهل باشد، اسلام واقعی اجرا نمی‌شود.

وی با بیان اینکه امروز در گام دوم باید حواسمان جمع باشد در چه جایگاه سیاسی و اقتصادی و نظامی قرار داریم، افزود: تجربه نشان داده که هرجا کم آوردیم دشمن هجوم آورد و هرجا ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد از این رو تنها روحیه مقاومت دشمن را از صحنه خارج می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز دو مکتب شرق و غرب به بن بست رسیده اند، بیان کرد: در برخی از مقاطع حساس آمادگی برای پذیرش حق بسیار دشوار می‌شود.

عبادی با بیان اینکه انقلاب اسلامی سبب تجدید حیات اسلام شد، بیان کرد: در این مقطع تمام تلاش دشمن تحریف محتوای محبوب جامعه بشری و گرفتن عشق و گرایش مردم نسبت به انقلاب بود اما درمقابل گرایش مردم به این حرکت الهی خیلی قوی است.

وی به تلاش‌ها و توطئه‌های دشمن برای براندازی انقلاب طی ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و گفت: هر انقلاب و خیزشی باید در پای این توطئه‌ها از بین می‌رفت ولی انقلاب و اهل انقلاب به این حرف‌ها کاری نداشتند و عاشقانه و عاقلانه مسیر خود را پیش رفتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه متأسفانه کسانی از خواص خودشان را در انقلابی‌ها جا زده و در مقابل این صحنه عظیم و پهنه جهانی افکار غیرمنطقی و ناسیونالیستی را تبلیغ می‌کنند، عنوان داشت: اینها تلاش می‌کنند حرکت و فکر انقلاب را در یک کشور و قوم خلاصه کنند.

عبادی با بیان اینکه اینها نشان می‌دهد دشمن نسبت به احساس جمعی که در سطح جهان به این انقلاب وجود دارد روی خوش نشان نداده است، تأکید کرد: اگر مواضع امام (ره) که همان مواضع رهبری است صورت می‌گرفت سرنوشت جهان به شیوه دیگری رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن انقلاب به معنای پیاده کردن عدل است، افزود: تمام تلاش دشمن ضربه زدن به عدالت به وسیله عناصر داخلی بوده و این یکی از مهمترین مشکلات کنونی جامعه است.

کد خبر 4672731

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =