پیشگیری از رفتارهای خشن در جامعه یک نیاز همگانی است

همدان - سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: مبارزه با خشونت و پیشگیری از رفتارهای خشن در جامعه یک نیاز همگانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی الماسی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: مبارزه با خشونت و پیشگیری از رفتارهای خشن در جامعه یک نیاز همگانی است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اظهار داشت: یکی از عوامل و راهکارهای مهم در ارتقای امنیت اجتماعی اجرای طرح‌های کنترل خشم است.

مهدی الماسی عنوان کرد: همه اقشار جامعه باید آگاه باشند رفتارهای خشن تهدید کننده امنیت اجتماعی بوده و واکنش در برابر این رفتارها باید منطقی و عقلانی باشد.

وی با تأکید بر اینکه جامعه را باید به سوی محیط بدون خشونت و آرام هدایت کنیم، عنوان کرد: در راستای پیشگیری از خشونت در حوزه امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان برنامه‌ای با عنوان نحوه ارتقاء مداخلات کاهنده خشم در حال اجرا است که مهمترین بخش برنامه فرهنگ‌سازی این موضوع در جامعه است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: با استفاده از مهارت‌های مناسب و مختلف و اصلاح باورها و عملکردهای ناصحیح و ناپسند، باید زمینه کاهش خشونت را در جامعه فراهم کرد.

کد خبر 4672934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =