مدیران استان تهران آموزش مدیریت در شرایط سخت اقتصادی می بینند

تهران- مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران گفت: مدیران استان تهران آموزش مدیریت در شرایط سخت اقتصادی و فرهنگی می بینند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا همایی ابیانه گفت: ۱۰ دوره کاربردی و مسئله محور برای برخورد با مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اداری برای مدیران و فرمانداران به جهت پاسخگویی، تعریف شده است.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران درباره مهمترین برنامه‌های مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سال ۹۸ اظهار کرد: برنامه‌های مرکز در حوزه آموزش و توانمندسازی نیروهای انسانی دولت، اعتبارسنجی مؤسسات بخش خصوصی و پژوهش برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه آموزش مدیران یکی از مهمترین بخش‌های تقویم آموزشی سال ۹۸ است، افزود: امسال برنامه ویژه ای برای مدیران حین انتصاب داریم. آموزش این حوزه منحصراً در اختیار مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران است که ما سعی کرده‌ایم در تقویم آموزشی، دوره‌های استاندارد را برای مدیران پایه، میانی و عملیاتی استان برنامه ریزی کنیم.

به گفته مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران، کارمند جدید الاستخدام دستگاه دولتی در بدو ورود باید ۷۰ ساعت دوره آموزشی بگذراند.

وی افزود: بیش از ۹۰ هزار نفر ساعت آموزش تقویمی و اختصاصی دستگاه‌ها و حدود ۲ میلیون نفر ساعت از سوی مؤسسات بخش خصوصی برگزار شده است.

همایی همچنین از برگزاری ۱۰ دوره آموزشی با راهبری مرکز آموزش مدیریت دولتی برای مدیریت شرایط سخت اقتصادی سال جاری خبر داد و گفت: شرایط امروز کشور، تبعات اجتماعی دارد که مرکز آموزش با راهبری مرکز آموزش مدیریت دولتی، ۱۰ دوره کاربردی و مسئله محور برای برخورد با مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اداری برای مدیران و فرمانداران به جهت پاسخگویی، تعریف کرده است.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان تهران اظهار کرد: امسال بیش از ۲۰ دوره آموزشی توجیه بدو خدمت تعریف شده و تمام جزئیات تقویم آموزشی سال جاری در سایت مرکز بارگذاری شده تا مخاطبان دوره‌ها برای برنامه ریزی و زمان بندی دوره‌ها دچار مشکل نشوند.

همایی همچنین از آموزش قوانین مربوط به اسناد توسعه استان تهران، نظام بودجه ریزی عملکردی، سند آسیب‌های اجتماعی، توسعه روستایی، آمایش سرزمینی، به کارکنان و مدیران با همکاری دو معاونت توسعه و بودجه سازمان مدیریت استان تهران خبر داد.

کد خبر 4673800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =