افزایش ۴۰درصدی مشارکت تعاونی ها در جشنواره تعاونی‌های برتر همدان

همدان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: مشارکت تعاونی فعال استان همدان برای شرکت در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر با افزایش ۴۰ درصدی همراه است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، احمد توصیفیان در اولین جلسه کمیته داوری چهاردهیمن جشنواره تعاونی‌های برتر استان همدان افزود: ۳۱۴ شرکت تعاونی امسال در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر ثبت نام کرده اند که رشد ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اهداف چهاردهمین جشنواره ملی تعاونیهای برتر اضافه کرد: گرایش صنعت با ثبت نام ۸۴ شرکت تعاونی در چهاردهمین جشنواره ملی بالاترین آمار ثبت نام‌ها را در استان همدان به خود اختصاص داده و گرایش خدمات با ۷۶ شرکت تعاونی و کشاورزی با ۵۵ شرکت تعاونی به ترتیب رتبه دوم و سوم را دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان خاطرنشان کرد: ثبت نام گرایش شرکت‌های تعاونی معدنی، فرش دستباف، حمل و نقل، مصرف، اعتبار، مسکن، بانوان، دانش بنیان، اتاق تعاون، بهیاری، فراگیر ملی و اتحادیه در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

توصیفیان یادآورشد: شرکت‌های تعاونی ثبت نام شده در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر توسط کمیته داوری این جشنواره داوری شده و هفته تعاون از آنها تجلیل می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان خاطرنشان کرد: شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاونی به منظور ایجاد زمینه‌های گسترش و بهبود روحیه تعاونی و نمونه پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی اضافه کرد: جشنواره تعاونی برتر هر سال در هفته تعاون از ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه برگزار می‌شود.

کد خبر 4674044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =