سپاه نورچشم ملت است و کارنامه‌ای درخشان دارد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: سپاه پاسداران تضعیف شدنی نیست، نور چشم ملت است و کارنامه درخشانی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری، گفت: سؤال روز گذشته بنده از موضع نمایندگی تهران بود نه عضویت در هیئت رئیسه مجلس، دیروز  همکاران در واکنش به اظهارات بنده تذکراتی را مطرح کردند.

وی گفت: شما به سپاه حمله کردید، این برداشت نادرست است. سپاه پاسداران تضعیف شدنی نیست، کسی در مجلس مخالف سپاه نیست، ما مخالف استانداردهای دوگانه هستیم، سپاه نورِ چشم ملت است و کارنامه درخشانی دارد.

وی ادعا کرد که به نمایندگان اجازه داده نمی شود از صدا و سیما و سپاه انتقاد کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با طرح ادعای دیگری گفت: در جلسه دیروز امیرحاتمی توضیحاتی را از آن طرف گفتند و در مجلس فقط قرائت کردند، بنده از پاسخ های او قانع نشدم.

رحیمی با اشاره به اظهارات روز گذشته اش علیه قوه قضائیه گفت: بنده از آقای رئیسی خواستم که  ظرفیت دادستان کل کشور فعال شود تا اگر نماینده ای ادعا کرد که رئیس جمهور دوتابعیتی است، بررسی و با نماینده برخورد شود.

وی در خصوص فهرست افراد دوتابعیتی نیز گفت: ۷۰ درصد لیست را وزارت اطلاعات تکذیب کرده است، وزارت نفت و کشاورزی نیز متعجب بودند که این لیست از کجا آمده است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید افزود: در جلسه بررسی تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها، معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات با کریمی قدوسی اختلاف نظر شدیدی داشتند که موجب شده جلسه به تنش کشیده شود.

رحیمی خطاب به کریمی قدوسی گفت: شما این دروغ بزرگ را که رئیس جمهور دارای تابعیت اسکاتلندی است، در صدا و سیما مطرح کردید. کریمی قدوسی تأکید کرد: شبکه خاکستری، کندوی نفوذ است که به اسم انقلابی گری می خواهد فاتحه نظام را بخواند.

وی همچنین گفت: تعدادی از نمایندگان پایداری مجلس از بنده شکایت کردند. سال گذشته نیز این افراد از آقای مطهری و وکیلی شکایت کرده بودند.

کد خبر 4674232

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =