مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه‌ای کرمان معرفی شد

کرمان - طی مراسمی «علی رشیدی» به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه‌ای کرمان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم علیزاده پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان بیان داشت: در حکومت‌های اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران پذیرش مسئولیت توأم با شکر و سپاسگزاری است و واگذاری آن هم جای سپاس گزاری دارد.

وی افزود: بر حسب اختیاراتی که یک مدیر دارد میدان خدمتگزاری بیشتر می‌شود و این یک خدمت است و جای شکر دارد.

مدیر عامل سابق آب منطقه‌ای استان کرمان گفت: دوران مدیریت یک دوران محدود است هر چند اگر چند سال طول بکشد لذا دوران مدیریت با یک پرانتز باز شروع می‌شود و با یک پرانتز بسته ختم می‌شود.

علیزاده اظهار داشت: بعضی‌ها با دوران مدیریت زیاد توفیق کم و برخی با دوران مدیریت کم توفیق زیادی به دست می‌آورند لذا محتوای کارهای انجام شده بسیار مهم است.

مدیر عامل سابق آب منطقه‌ای استان کرمان گفت: در حوزه برنامه‌ریزی رتبه کرمان از سال ۹۳ در اعتبارات عمرانی استان از رتبه ۱۸ به رتبه ۸ رسیده است و سقف اعتبارات عمرانی از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به ۱۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.

علیزاده ابراز داشت: در حوزه طرح و توسعه اخذ ضمانت نامه برای آب کرمان از مهمترین دوران بوده است لذا این اقدام با هزینه ۶۰۰ میلیارد تومان انجام گرفته است.

وی یادآور شد: در دفاتر مستقل و روابط عمومی رتبه چهارم را در حوزه فرهنگی را به خود اختصاص دادیم همچنین در قراردادها ۲۰۰ میلیارد تومان تعهد جدید ایجاد شده و در حوزه پدافند و مدیریت بحران سه تا مانور جامع اجرا شده است.

در این مراسم علی رشیدی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه‌ای کرمان معرفی و از خدمات ابراهیم علیزاده مدیر عامل سابق شرکت آب منطقه‌ای کرمان تجلیل شد.

کد خبر 4676145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =