نیروهای انقلاب در انتخابات مجلس از حرکت‌های تفرقه افکن تبری جویند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: انتظار داریم نیروهای انقلابی و ارزشی در عرصه رقابت انتخابات مجلس، ورودی هوشمندانه داشته باشند و از حرکت‌های تفرقه افکن و گریز از مرکز تبری جویند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز امروز (پنجشنبه) در ششمین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت که در محل دفتر مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور برگزار شد با تاکید بر اهمیت وحدت کلمه و فشردگی صفوف و وفاق در میان نیروهای انقلاب، گفت: دشمنان همواره در تلاش بوده‌اند تا مردم و امت را از حول نقطه مرکزی انقلاب یعنی ولایت فقیه متفرق سازند بنابراین ضرورت وحدت و وفاق حول کانون مرکزی نظام اسلامی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

وی افزود: انتظار داریم نیروهای انقلابی و ارزشی زمینه امید بخشی به جامعه را دنبال کنند و در عرصه رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی ورودی هوشمندانه داشته باشند و از حرکت‌های تفرقه افکن و گریز از مرکز تبری جویند.

در ادامه حجت الاسلام محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت و مسئول کمیته تشکیلات جامعه روحانیت با مروری بر مصوبات جلسات گذشته مبنی بر تشکیل کمیته دعوت برای فراخوان و دعوت حداکثری از همه گروه‌ها و تشکلهای انقلابی و ولایی، خاطرنشان کرد: تلاش جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات پیش رو انسجام بخشی، هماهنگی و هم افزایی حداکثری ظرفیت جریان انقلابی و ارزشی است؛ البته در کنار این موضوع، تمرکز ما بر قوام بخشی به ساختار جدید و تقویت تشکیلات جامعه روحانیت است.

وی ادامه داد: ما برای حضور همه اضلاع و مجموعه‌های جریان ارزشی و انقلابی دغدغه خاطر داریم و برگزاری نشست‌های هم اندیشی و زمینه سازی برای دستیابی به وفاق و وحدت حداکثری در همین راستاست و در صورتی که اقدامات گروه‌های مختلف جریان ارزشی به وفاق و وحدت بینجامد از حمایت جامعه روحانیت برخوردار خواهد بود.

در ادامه این نشست، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امیدواریم گفتگوها میان نیروها و تشکل‌های ولایی و ارزشی موجب خیر و مصلحت جمعی باشد افزود: ما در جامعه روحانیت به دنبال قاعده مند کردن فعالیت‌ها و ائتلاف جریان ارزشی هستیم و این نشست‌ها را مدار همگرایی نیروهای انقلابی می‌دانیم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت گفت: تلاش ما برای پی ریزی یک روند معتبر برای تحقق وفاق حداکثری است و می‌خواهیم ساختار و فعالیت جریان ارزشی و ولایی در انتخابات مجلس قاعده مند و هدفمند باشد.

در پایان نشست، حاضران و مدعوین و دبیران احزاب و تشکلهای ولایی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص چگونگی مشارکت در انتخابات مجلس، راهکارهای هم افزایی و همگرایی نیروهای ارزشی، تحلیل شرایط داخلی و بین المللی، ایجاد ساختار منطقی فراگیر و محوریت جامعه روحانیت، ضرورت‌های حضور حداکثری و برنامه ریزی دقیق با هدایت و راهبری روحانیت تاکید کردند.

کد خبر 4676308

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =