ویزیت هفتگی پزشکان متخصص در مهرستان در حال انجام است

مهرستان - مدیر بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ۱۴۰ نفر از بیماران شهرستان مهرستان توسط پزشکان متخصص ویزیت شدند.

محمد معین نوری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات درمانی به شهروندان شریف شهرستان مهرستان برنامه ویزیت رایگان توسط پزشکان متخصص رشته‌های داخلی، اطفال و زنان و زایمان در این شهرستان انجام می‌شود.

وی افزود: این برنامه به همت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و با همکاری مرکز بهداشت و درمان شهرستان مهرستان برگزار شد.

مدیر بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان داشت: در این طرح ۴۵ مورد اطفال، ۳۴ مورد داخلی و ۶۱ مورد زنان و زایمان ویزیت شدند.

وی گفت: این برنامه به صورت مستمر و هفتگی با حضور چند پزشک متخصص در رشته‌های پایه ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز بهداشت مهرستان هم در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال پیگیری جهت استقرار پزشک متخصص به صورت دائم در شهرستان مهرستان هستیم که امیداریم با تلاش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به زودی این امر محقق شود.

محمد محمدی تصریح کرد: مجموعه شبکه بهداشت و درمان از خانه‌های سلامت روستایی گرفته تا سطوح بالاتر یعنی مرکز جامع سلامت شهری و روستایی تا کادر اداری و درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهرستان با همراهی دانشگاه علوم پزشکی به دنبال ارتقای شاخص‌های سلامت و ارائه خدمات به شهروندان هستند.

کد خبر 4676719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =