پروژه مسکن مهر ۶ رامسر عملیاتی می شود

رامسر - مدیرکل راه و شهرسازی مازندران اظهار کرد: ساخت پروژه مسکن مهر ۶ رامسر تا پایان سال عملیاتی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد نظری بعدازظهر سه شنبه در بازدید از پروژه مسکن مهر ۶ در رامسر گفت: در این پروژه زمین از اراضی دولتی بوده که در اختیار تعاونی قرار گرفت و با تعیین اعضا متاسفانه به دلیل تغییر مدیریت های مختلف چند سال متوقف بود.

وی با بیان اینکه از زمانی که مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران شدم مشکلات پروژه مسکن مهر با پیگیری راه و شهرسازی و اعضای تعاونی بررسی شد تصریح کرد: پیمانکار این پروژه با تجربه بوده و در پروژه های چالوس و محمود آباد و نکا کار کرده است.

وی افزود: در پروژه مسکن مهر ۶ پیشرفت و عملکرد مشهود است و تا پایان سال تکمیل و تحویل اعضا می شود.

نظری با اشاره به اینکه برابر برنامه ریزی های وزارت راه و شهرسازی سال جاری پایان پروژه مسکن مهر است و این پروژه با برنامه ریزی پیمانکار بهره داری می شود گفت: اعتبار ساخت پروژه مسکن مهر  قیمتی است که تعاونی با اعضا قرارداد تنظیم کرده است و قیمت نهایی با بررسی هزینه ها و با نظر راه و شهرسازی، اعضا و تعاونی اعلام خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران تصریح کرد: زمین پروژه مسکن مهر ۶ دولتی است و قرارداد عرصه با راه و شهرسازی و عیان با هیات مدیره تعاونی بوده که با انتخاب پیمانکار مشغول به تکمیل پروژه شدند.

وی افزود: مسکن مهر ۶ با تیر ورق و تکنولوژی روز به شکل نوین ساخته می شود که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای آسانسور و پله فرار با کیفیت فنی بالا ساخته می شود.

فرماندار رامسر در این بازدید گفت: روند ساخت مسکن مهر ۶ در گذشته موجبات نگرانی شهروندان و چالش ها شد که با پیگیری ها پیمانکار انتخاب و پروژه عملیاتی شد.

محمد آزاد با بیان اینکه پیمانکار با افزایش اکیپ ها با تسریع در ساخت مسکن مهر ۶ اقدام کند تصریح کرد: پروژه مسکن مهر تا پایان سال پیشرفت ۹۵ درصدی خواهد داشت و باید با تسریع در پروژه در سال جاری بهره برداری شود.

کد خبر 4680581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 2 =