کارانه پزشکان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان بروجرد پرداخت می‌شود

بروجرد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: یک ماه کارانه و یک ماه اضافه کار پرسنل شبکه بهداشت و درمان و همچنین کارانه آبان ماه گذشته پزشکان بروجرد پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان و هیئت رئیسه این دانشگاه امروز سه شنبه در جریان سفر به بروجرد با پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد دیدار کردند.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار ویژه شهرستان بروجرد در این نشست با اشاره به اینکه واقعیت این است که بروجرد در خصوص تخصیص اعتبارات مظلوم واقع شده است، اظهار داشت: انتظار داریم سرپرست دانشگاه شبکه بهداشت و درمان بروجرد را به عنوان دومین شهر بزرگ استان به طور ویژه ببیند.

محمدرضا نیکبخت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه بروجرد شهر چهره های تاریخ ساز است و لایق بیش ترین توجهات است، گفت: پنجاه درصد هزینه استخر کارکنان و اعتبار مرخصی بازنشستگان شش ماهه دوم سال گذشته بروجرد پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه یک ماه کارانه و یک ماه اضافه کار پرسنل شبکه بهداشت و درمان بروجرد پرداخت می شود، تصریح کرد: همچنین کارانه آبان ماه گذشته پزشکان پرداخت خواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه مدیران شبکه ها باید بر خرید اجناس نظارت کامل و مدیریت هزینه داشته باشند، افزود: تلاش می کنیم ام آر آی بیمارستان آیت الله بروجردی را با هزینه ی دولتی تامین کنیم.

نیکبخت با اشاره به اینکه پروژه هایی که امکان فعال شدن دارند را فعال خواهیم کرد، یادآور شد: برای تجهیز برخی بخش های بیمارستان آیت الله بروجردی و افزایش رشته های آموزشی هماهنگی های لازم را انجام خواهیم داد.

کد خبر 4680618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =