نظارت برمجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی قزوین تشدید می شود

قزوین- معاون فنی و نظارت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: همزمان با آغاز سفرهای تابستانی نظارت بر عملکرد مراکز مجتمع های خدماتی، رفاهی بین راهی استان تشدید می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی در مجتمع های بین راهی عصر سه شنبه جلسه ای با حضور علی برجعلیزاده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان قزوین، مدیر انجمن صنفی مجتمع های خدماتی، رفاهی و مدیران مجتمع های خدماتی، رفاهی درحال بهره برداری استان  قزوین برگزار شد.  

فیاض بیگدلی معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان قزوین در این جلسه گفت: تردد 25 میلیون  خودرو در محورهای مواصلاتی استان قزوین، نقش غیر قابل انکار مجتمع های خدماتی، رفاهی در ارتقاء سطح ایمنی و کاهش  سوانح را نشان می دهد.

 وی تصریح کرد: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و در پیش رو بودن ایام اربعین حسینی (ع) به منظور تشدید نظارت بر  عملکرد این مراکز، کمیته نظارت هماهنگی خدمات سفر استان از نحوه ارائه خدمات در 31 مجتمع خدماتی، رفاهی در حال  بهره برداری و وضعیت بهداشتی آشپزخانه ها، نمازخانه ها و سایر قسمتها بطور مستمر بازدید می کنند.

بیگدلی یادآورشد:  همچنین تعداد 18 مجتمع خدماتی، رفاهی در محورهای مواصلاتی استان به منظور ارتقاء ایمنی و  خدمات جاده ای در حال احداث هستند.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان قزوین در این جلسه پس از تبادل نظر در خصوص  مشکلات و دغدغه های مدیران مجتمع های خدماتی، رفاهی بین جاده ای بر لزوم همکاری هرچه بیشتر مدیران این مجتمع ها با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد و گفت : این اداره کل براساس قوانین و دستورالعمل ها آماده  همکاری و حمایت از متقاضیان احداث تیرپارک در محورهای مواصلاتی استان است.

وی تصریح کرد: ساماندهی رمپ های دسترسی ورودی و خروجی مجتمع ها از مسائل مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و در این میان نصب بنر و تابلوهای اطلاع رسانی در این مراکز به منظور معرفی مدیر داخلی مجتمع و بهره گیری از سامانه  اطلاع رسانی راههای کشور 141، سامانه پیامکی (3000141)  پل ارتباطی دریافت نظر و پیشنهاد کاربران جاده ای از  وضعیت ارائه خدمات مجتمع های خدماتی، رفاهی و تیرپارکها، سامانه 30007070 برای  ارتباط مردمی و دریافت انتقاد و پیشنهادات از وضعیت نمازخانه های واقع در مجتمع های خدماتیبین راهی و سامانه پیام کوتاه نظارت مردمی 110120 پلیس  به منظور جلب مشارکت مردمی در افزایش ایمنی سفر وکاهش سوانح ضروری است.

بیگدلی با آرزوی سفرهای ایمن در تابستان و همچنین سفر معنوی اربعین حسینی (ع) برای هموطنان افزود: همه رانندگان باید توجه داشته باشند با رعایت سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی و پایبندی به نکات ایمنی می توانند از بروز حوادث  خطرناک جاده ای برای خود و دیگر خودروهای عبوری جلوگیری کنند و با رعایت 15 دقیقه استراحت به ازای هر 2 ساعت  رانندگی امیدواریم شاهد کاهش تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی استان باشیم.

کد خبر 4680809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =