توجه به مسائل فرهنگی از اولویت‌های کاری در کرمانشاه است

کرمانشاه ـ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه توجه به مسائل فرهنگی را از اولویت‌های کاری مجموعه مدیریتی استان برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم الهی تبار عصر امروز سه‌شنبه در نشست خبری و آئین رونمایی از پوستر دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: زنده نگه داشتن امید در جامعه یک رسالت و حرکتی است که می‌تواند بستر توسعه پایدار را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه دارای زیبایی ها و برند های مثبت زیادی است که باید به آنها بپردازیم و نباید معضلات و مشکلات را بزرگنمایی کنم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه افزود: هرچه به ارتقای فرهنگ و توجه به هویت فرهنگی از منظر حوزه اجتماعی بپردازیم سرمایه‌گذاری فراوانی انجام داده‌ایم که پاسخ آنها را در حوزه مسائل اقتصادی و ارتقای امنیت پایدار دریافت خواهیم کرد.

الهی تبار توجه به مسائل فرهنگی را از اولویت های کاری مجموعه مدیریتی استان دانست و ادامه داد: اگر حجم اعتبارات دریافتی طی سال ۹۷  در مقایسه با سال ۹۶ را بررسی کنیم می بینیم که بیشتر اعتبارات به مسائل اجتماعی اختصاص دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بیان داشت: برای توسعه در همه امورات باید قبل از اینکه به مسائل سیاسی بپردازیم به مسائل اجتماعی جامعه توجه ویژه داشته باشیم.

وی افزود: اگر قرار باشد توسعه ای شکل بگیرد تا مسائل و مشکلات را از نظر اجتماعی حل و فصل نکنیم به نتیجه نخواهیم رسید.

الهی تبار اظهار داشت: قدرت هنر می‌تواند منجر به تغییر رفتار شود و اگر در جامعه ای بخواهیم موفق عمل کنیم باید ارزش ها را تقویت کنیم تا ضدارزشها کنار زده شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بر اجرای برنامه های فاخر در استان کرمانشاه تاکید کرد و افزود: جشنواره‌هایی همچون پویانمایی می‌تواند داشته های استان کرمانشاه را به کل کشور معرفی کند و زمینه های توسعه گردشگری را فراهم کند.

وی جشنواره تئاتر خیابانی را یک کار فاخر ارزیابی کرد و گفت: دستاورد فعالیت های هنری و اجتماعی منجر به نشاط اجتماعی می شود و نشاط اجتماعی بسیاری از مسائل و آسیب‌های اجتماعی را می تواند حل و فصل کند.

کد خبر 4680813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =