ساخت تمامی واحدهای مسکن کشور تا پایان سال به اتمام می رسد

کاشان - معاون وزیر راه و شهرسازی از ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده کشور خبر داد و گفت: ساخت تمامی واحدهای مسکن کشور تا پایان سال به اتمام می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران کفاش پیش از ظهر چهارشنبه در مراسمی به منسبت کلنگ زنی شهرک آبشار در کاشان با بیان اینکه ساخت این شهرک یکی از پروژه های مهم کشور محسوب می شود، اظهار داشت: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته تمامی زیرساخت های مورد نیاز این پروژه انجام شده و عملیات اجرایی آن به زودی در این شهرستان آغاز شود.

وی با بیان اینکه در دوره جدید وزارت راه و شهرسازی اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: با رویکرد جدید در وزارت راه و شهرسازی تکمیل پروژه های ناتمام در دستور کار قرار گرفت به نحوی که تا پایان سال ۹۸ ساخت تمامی واحدهای مسکن مهر در کشور به اتمام می رسد و این رویکرد مثبت نیز در تمامی زمینه ها در نظر گرفته شده است.

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور ساخته می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور خبر داد و ابراز داشت: عملیات اجرایی ساخت ۱۵۰ هزار مسکن در آینده ای نزدیک با حضور رئیس جمهور آغاز می شود و این مهم می تواند قدمی بزرگ در ساخت و بهره برداری مسکن در کشور باشد به نحوی که این واحدها در شهر و روستا ساخته شده و سریعا به بهره برداری می رسد.

وی ضمن اشاره به شرایط اقتصادی ویژه کشور گفت: تمامی اولویت ما در وزارت راه اتمام پروژه های ناتمام است به نحوی که پروژه هایی که تا ۷۰ درصد پیشرفت داشته در اولویت اتمام و بهره برداری قرار دارد و کلنگ زنی های جدید در کشور در زمینه پروژه های مشارکتی  خواهد بود.

۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده کشور ساخته شد

کفاش از ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده کشور خبر داد و اظهار داشت: برای رونق بخشی در حوزه مسکن احیای بافت های فرسوده در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است وبا توجه به اهمیت جاده سازی امید است با حمایت های مجلس بتوانیم  در این زمینه مشکل  تهیه قیر  را رفع کنیم.

کد خبر 4681646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =