معرفی نهادکتابخانه‌ها به‌عنوان یکی از ۶دستگاه برترآموزش سبک زندگی

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در میان ۹۷ دستگاه دولتی شرکت‌کننده در دوره آموزشی سبک زندگی، به‌عنوان یکی از شش دستگاه برتر شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور در میان ۹۷ دستگاه دولتی شرکت کننده در دوره آموزشی سبک زندگی، به‌عنوان یکی از شش دستگاه برتر شناخته شد.

دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی ویژه کارکنان دستگاه‌های دولتی، پاییز ۱۳۹۷ از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. در این دوره آموزشی ۴۲۰ هزار نفر از کارکنان دولت از ۹۷ دستگاه دولتی شرکت کردند که نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با مشارکت ۴۶۰۰ تن از کارکنان این مجموعه، یکی از شش دستگاه برتر به لحاظ میزان شرکت کننده شناخته شد.

دوره مجازی آموزش سبک زندگی اسلامی با محوریت حفظ مفاهیم سوره‌های زلزال تا ناس و با رویکرد ترویج سبک زندگی قرآنی، به مدت ۸ ساعت و در قالب ۱۶ جلسه آموزشی برگزار شد. سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی کارکنان دولت، ایجاد انگیزه و نشاط قرآنی در بین دستگاه‌های اجرایی، شناسایی افراد مستعد در حوزه آموزش قرآن در بین کارکنان دولت، ایجاد تأثیرات قرآنی بیشتر در بین کارکنان دولت و افزایش بهره‌وری در عملکرد کارکنان از اهداف پیش‌بینی شده در برگزاری این دوره بوده است.

کد خبر 4683208

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =