اجرای برنامه های مسجد محور برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

زنجان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: این شورا در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه‌ریزی ویژه داشته و در این راستا برنامه‌های مسجدمحور و مردم‌محور را اجرا می‌کند.

علی ناصر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرآیند تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مردادماه سال ۵۹ و فعالیت‌های این نهاد طی چهل سال اخیر، ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقش تاثیرگذار و خطیری داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور چشم‌گیر و گسترده‌ای داشته‌اند، ایستادگی و استقامت ملت ایران را عامل اصلی و مهم در خنثی شدن توطئه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بسیاری از بزنگاه‌ها و جریان‌سازی که دشمن سعی داشت فتنه در جامعه ایجاد کند، با سازماندهی گروه‌ها و اقشار مختلف، فتنه را از بین برد و حماسه ۹ دی سال ۸۸ مصداق این امر است.

ناصر با تاکید بر لزوم توجه و تبیین جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جامعه، متذکر شد: متاسفانه جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جامعه مغفول واقع شده و این جایگاه آنچنان که باید شناخته نشده است.

وی در ادامه با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی جدی و عملیاتی داشته و بهره‌گیری از توان و ظرفیت مردم و مساجد از مهم‌ترین برنامه‌های این شورا است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های کمی و کیفی با نگاه تبیینی و معرفتی در راستای تشریح اهداف بیانیه گام دوم انقلاب برگزار خواهد شد و امیدواریم با حضور جوانان انقلابی و ایده‌ها و نظرات آن‌ها برنامه‌ها پیش برود.

کد خبر 4683307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =