شرایط اقتصادی رو به بهبود است

بیرجند- معاون پارلمانی رئیس جمهور با تأکید بر اینکه بر اساس نظر کارشناسان تا پایان سال شرایط اقتصادی رو به بهبود خواهد بود، گفت: علی رغم سختی ها شاهد ثبات روز افزون اقتصادی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی امیری پیش از ظهر شنبه در شورای ساماندهی مبادلات مرزی و کارگروه توسعه صادرات خراسان جنوبی اظهار کرد: خراسان جنوبی در مسیر شتاب توسعه قرار دارد و از این جهت آینده خوبی را برای استان پیش بینی می کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه تحریم ها شرایط خاصی را برای کشور به وجود آورد، بیان کرد: خروج آمریکا از برجام از ارزش حقوقی و سیاسی این تعهد کم نکرد.

 بی اعتمادی جهانیان به آمریکا نتیجه برجام

امیری ادامه داد: در سال های ۹۱ علیه ایران یک اجماع جهانی بود ولی امروزه شرایط عکس شده و در چشم جهانیان آمریکایی ها به عنوان افرادی بی اعتماد مطرح هستند که این حاصل برجام است.

وی افزود: تغییر شرایط بین المللی به نفع ایران ثمره صبر راهبردی انقلاب اسلامی، مقاومت مردم، نتیجه برجام و تبحر تیم مذاکره کننده در پرتو راهنمایی هایی رهبرمعظم انقلاب اسلامی است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور  با بیان اینکه برجام همچنان کارکرد خود را دارد، گفت: امروزه شاهد عزت و اقتدار ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستیم.

امیری بیان کرد: آمریکایی ها فکر می کردند که اگر برجام خارج شوند ما نیز رفتاری متقابل در خروج از برجام خواهیم داشت و مجدد می توانند ما را به فصل هفتم و هشتم منشور ملل متحد برگردانند.

وی با بیان اینکه علی رغم تنگناهای اقتصادی هر روز شاهد افتتاح پروژه ها هستیم، ادامه داد: همه تلاش های دولت بر کاهش شرایطی است که تحریم های ناجوانمردانه به وجود آورده است.

معاون پارلمانی با تأکید بر اینکه بر اساس نظر کارشناسان تا پایان سال شرایط اقتصادی رو به بهبود خواهد بود، افزود: علی رغم سختی ها شاهد ثبات روز افزون اقتصادی هستیم.

کد خبر 4683362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 6 =