ارزیابی عملکرد دستگاه های شهرستان اراک در حوزه حجاب وحقوق شهروندی

اراک- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان اراک در حوزه عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی، از نیمه مرداد ماه جاری آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زارعی پیش از ظهر شنبه در نشست عفاف و حجاب و ستاد صیانت از حقوق شهروندی در فرمانداری شهرستان اراک اظهار داشت: در جامعه کنونی مساله حجاب و عفاف به عنوان یکی از ارکان اصلی حفظ عفت عمومی در جامعه مطرح می شود.

وی ادامه داد: رعایت عفاف و حجاب برای زنان و مردان در قرآن سفارش شده است، بنابراین حفظ شئونات اسلامی در جامعه لازم است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک بیان کرد: نباید به حوزه عفاف و حجاب از منظر دستور العملی نگاه کرد، چرا که این حوزه از ارزشمندی والایی برخوردار است و  برای بالابردن ارزش های آن باید بیش از گذشته تلاش کرد.

زارعی افزود: ترویج عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی شهرستان اراک با توفیق همراه بوده است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک اظهار کرد: هر سال عملکرد ادارات کل دستگاه های اجرایی استان در دو حوزه  عفاف و حجاب و ستاد صیانت از حقوق شهروندی توسط استانداری مورد ارزیابی قرار می گیرد.

زارعی بیان کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان در دو حوزه  عفاف و حجاب و ستاد صیانت از حقوق شهروندی توسط فرمانداری شهرستان مورد ارزیابی قرار می گیرد. در این راستا امسال  تیم هایی با حضور نماینده فرمانداری تشکیل شده است و  از تاریخ ۱۵ مردادماه ارزیابی ۹ دستگاه اجرایی شهرستان از قبیل اداره بهداشت، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و... در حوزه های مذکور انجام می شود.

کد خبر 4683407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =