بیان مواضع و حقایق انقلاب باارزش ترین کار برای تبلیغ است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هنوز نتوانسته ایم برای فرزندان خود مواضع و حقایق انقلاب را تبیین کنیم، گفت: تبیین این مواضع باارزش ترین کار برای تبلیغ انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی پیش از ظهر شنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: عمر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همزمان با عمر انقلاب بوده و همواره در مراسم های پیش بینی شده و غیرپیش بینی شده نقش خود را در این چهل سال نشان داده است.

وی با بیان اینکه تبلیغات در ذات خود و در محاورات عرفی معنای خاص خود را دارد، بیان کرد: در محاورات عرفی تبلیغات آن چیزی است که برای جلب مشتری با عبارات و ترفندهای خاصی چیزی را تلقین کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تبلیغات در لسان دین درواقع همان تبیینات است، عنوان داشت: تبلیغات در دین یعنی هر چیزی به همان صورت و بدون کم و زیاد بیان شود و ابلاغ مبین مد نظر است.

عبادی با تأکید بر اینکه اگر ابلاغ مبین نشود درواقع حجت تمام نیست، بیان داشت: برای تبلیغ حق تبیین حق بس کافی بوده اما مشکلات بخاطر این است که در این باب کم می آوریم.

وی اضافه کرد: اگر بتونیم حقایق انقلاب که همان حقایق اسلام است را در وهله نخست خودمان درک و بعد به مخاطب منتقل کنیم بالاترین کار را انجام داده ایم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با انتقاد از این هنوز نتوانسته ایم برای فرزندان خود مواضع انقلاب را تبیین کنیم، افزود: اگر این امر محقق می شد این تفرقه ها و حزب ها به وجود نمی آمد و اگر مواضع انقلاب را مشخص نمی کردیم هیچ وقت شهید جای جلاد و یا بالعکس را نمی گرفت.

عبادی با اشاره به اینکه دشمن با تبلغات خود ایران را به عنوان تروریست معرفی می کند و ما نتوانسته به دنیا بفهمانیم تعدی و تجاوز و حق کشی در دین ما نیست، گفت: کسانی که در کشور اختلاس، کم فروشی، ربا و حقوق های نجومی دریافت می کنند ربطی به اسلام و انقلاب ندارند.

وی با بیان اینکه تلاش می کند با تبلیغات در فضای مجازی و حقیقی ذهن مردم را در تاریکی قرار دهد و حتی کسانی که حق مردم را می خورد را تطهیر می کنند، اضافه کرد: هنوز نتوانسته ایم این موضوعات را تبیین کنیم به صورتی که فرزندان خودمان مواضع و حقایق انقلاب را بفهمد.

کد خبر 4683481

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =