رفع محرومیت زدایی در ایلام با کار انقلابی امکان پذیر است

ایلام - استاندار ایلام گفت: رفع محرومیت زدایی در ایلام با کار انقلابی و جهادی امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر شناسایی علل و عوامل آسیب های اجتماعی چون گرویدن به مواد مخدر گفت: ایجاد توسعه در مناطق محروم حرکت در مسیر درمان آسیب های اجتماعی چون مواد مخدر است.

وی با تاکید بر راه حل های جایگزین در مبارزه با مواد مخدر، افزود: رفع محرومیت در مناطق محروم یکی از مهمترین اقدامات در مبارزه با آسیب های اجتماعی است.

وی با تاکید بر این مهم که دستگاه های اجرایی نسبت به تعهدات خود در مناطق محروم اهتمام جدی داشته باشند، اضافه کر: دستگاه های متولی ظرف ۲ هفته برای احداث سالن ورزشی زمین در مرکز پیاز آباد هلیلان تهیه شود.

سلیمانی دشتکی در ادامه هلیلان را یکی از محروم ترین مناطق کشور عنوان کرد و گفت: ضمن تشکر از کار ارزشمند گروه جهادی امام جعفر صادق(ع) در رفع محرومیت از این منطفه باید همه کمک کنند با یک کار جهادی هلیلان از محرومیت بیرون آید.

وی با اشاره به این مطلب که امروز فرصت پرداختن به حاشیه نداریم، ادامه داد: امروز کسانی که ادعای دلسوزی برای استان دارند باید بیایند و به متن بپردازند و امروز متن چیزی جز توسعه و ایجاد اشتغال برای جوانان ایلامی نیست.

وی در ادامه با اشاره به این مهم که استان به شدت درگیر پروژه های مهمی است، بر پاسخگویی مدیران به رسانه ها و مطالبات مردمی تاکید کرد و گفت: هر جا انتقادی هست مدیران موظف به پاسخگویی هستند و اگر نقدها موضوعیت ندارند وارد حاشیه نشوند.

کد خبر 4683577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =