اقدام اساسی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حفظ انقلاب بوده است

بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از سازمان هایی است که توانسته ارزش های انقلاب را حفظ  کند و امیدواریم با همین روند پیش برود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی ظهر شنبه در دیدار با اعضای ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، با تاکید بر اینکه تبلیغات با ارزش های دینی هم سوء و هم تراز باشد، اظهار کرد: تبلیغ جوهره رسالت انبیاء است، بنابراین باید در اجرای این امر مهم پیام درست را به مخاطب رساند و هر برنامه و طرحی بدون تبلیغ ناکام است.

یعقوبی افزود: جوانان ایران با امر تبلیغ زیرساخت های انقلاب اسلامی را فراساختند و با انجام این مهم انقلاب حفظ شده است.

شکوه مراسم های انقلابی نتیجه تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

وی تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به منظور امر تبلیغ ارزش های انقلاب اسلامی تاسیس شد تا پراکندگی ها از بین رود و اگر نبود این نهاد شاهد نظرات مختلف از سوی افراد مختلف بودیم و در نتیجه شکوهی در مراسم ها وجود نداشت.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ادامه داد: مراسم های محوری و راهپمیایی هایی که در طول سال برگزار می شود، فرصت هایی بی نظیر برای بصیرت افزایی است و همچنین سبب آشنایی نسل جدید با ارزش های انقلاب می شود.

یعقوبی گفت: شورا به معنای خالص کردن افکار و اندیشه ها است به طوری که هر برنامه ای پیش از اجرا مورد بررسی قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: مدیریت در امر هماهنگی با وجود افکار و عقاید گوناگون در جامعه بسیار دشوار است چرا که هر فردی نظر و سلیقه ای متفاوت دارد و به دنبال اجرای آن است، بنابراین شورا با اجرای برنامه ای قابل قبول و نتیجه بخش از بروز هر گونه اختلاف افکنی و اقدام خود سرانه ای جلوگیری می کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان کرد: بستر حضور نسل جدید در امر تبلیغ سامان یافته و حساب شده است، بنابراین باید نسل امروز را با خوش رویی و شیوه ای درست با انقلاب آشنا کرد و این اقدام وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

یعقوبی تاکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به گونه ای عمل کند تا ارزش های انقلاب در بین گذشتگان حفظ و همچنین نسل جدید جذب آن شوند.

کد خبر 4683772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =