سیاست رسانه ای ناجا همکاری تنگاتنگ با رسانه‌هاست

سخنگوی ناجا گفت: سیاست رسانه‌ای نیروی انتظامی همکاری تنگاتنگ با رسانه‌های کشور در راستای مرجعیت سازی در افکار عمومی داخلی بین مردم و پلیس برای دریافت اخبار و انتشار اخبار است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد نوریان، صبح یکشنبه در مراسم روز خبرنگار که در مرکز فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: کشور ما از جامعه‌ای متنوع به لحاظ گرایشهای فرهنگی، قومی، سیاسی و...، تشکیل شده است که این موضوع یک مزیت است.

وی افزود: دشمنان این مرز و بوم از این موضوع سوء استفاده کرده و سعی می‌کنند با موضوعات قومی قبیله‌ای بین مردم تفرقه بیندازند و در کشور ناامنی ایجاد کنند.

سردار نوریان تصریح کرد: ما مطمئن هستیم به زودی دشمنان از کینه ورزی نا امید می شوند.

وی گفت: سیاست رسانه‌ای نیروی انتظامی همکاری تنگاتنگ با رسانه‌های کشور در راستای مرجعیت سازی در افکار عمومی داخلی بین مردم و پلیس برای دریافت اخبار و انتشار اخبار است.

نوریان گفت: کانال ارتباطی پلیس با مردم رسانه های رسمی کشور است چون رسانه‌ها در کمال صداقت و امانتداری به دنبال آگاه سازی توانمندسازی و آموزش مخاطبان هستند.

سخنگوی ناجا تصریح کرد: اطلاع رسانی خبرنگاران فرصت مغتنمی برای افزایش شاخص امنیت در جامعه است یعنی رسانه‌ها با ایفای صحیح نقششان می‌توانند به خروجی امنیت ساز در کشور تبدیل شوند.

وی ادامه داد: رسانه‌های معاند به دنبال انتشار اخبار دروغ، شایعه، دروغ پراکنی و.. هستند در حالی که رسانه‌های دلسوز از نظر ما به دنبال حفظ امنیت روانی جامعه هستند و ویژگی‌های امانتدار، اخلاق‌مدار، قانون‌مدار، صداقت و غیره را دارند.

نوریان تصریح کرد: هنگامی که یک شایعه در کشور از سوی رسانه‌های معاند منتشر می‌شد ما به عنوان نیروی انتظامی شاهد آن بودیم که رسانه‌های داخلی دلسوزانه به دنبال کشف حقیقت و اطلاع رسانی مطالب صحیح به مردم بودند.

معاون اجتماعی ناجا گفت: انتظار ما از رسانه انتشار اخبار صحیح و امیدبخش، صداقت، روشنگری و مقابله با سیاه نمایی ها، صیانت از اقتدار و سیمای واقعی پلیس به عنوان نماد اقتدار حاکمیت ملی در اذهان عمومی است.

کد خبر 4684225

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =