نهادهای اصفهان از نظرات کارشناسی رسانه‌ها استفاده کنند

اصفهان - رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نهادهای هر استان می توانند از کارشناسان رسانه‌ای و مطالب مفید رسانه‌ها در راستای پیشبرد اهداف خود و ارتقای عملکرد سازمانی سود ببرند.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله معین صبح یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) است که زندگی ایشان الگویی برای تمامی زوج‌های جوان در طول تاریخ بشری خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مطابق آمار رسمی با افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در کشور روبرو هستیم، بیان داشت: این موضوع به عنوان یک آسیب اجتماعی دارای علل متفاوتی است که فراهم نبودن شرایط اولیه برای شروع زندگی از جمله مهم ترین این موارد است.

ایجاد اشتغال در جامعه از مهم‌ترین راهکارهای کمک به افزایش ازدواج است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ایجاد اشتغال در جامعه از مهم‌ترین راهکارهای کمک به افزایش ازدواج است، ابراز داشت: برنامه‌ریزی در راستای افزایش اشتغال در جامعه در کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی موثر است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ۱۷ مرداد روز خبرنگار بیان داشت:  کارشناسان دنیا رکن چهارم دموکراسی را رسانه‌ها می دانند چراکه جامعه پویا و پرنشاط وابسته به وجود رسانه های آزاد و پویا دارد که با آگاهسازی صحیح در راستای نهادینه سازی امور فرهنگی، اجتماعی گام بردارند.

کار خبرنگاری سخت و پر دغدغه است

معین کار خبرنگاری را سخت و پر دغدغه توصیف کرد و گفت: نهادهای هر استان می توانند از کارشناسان رسانه‌ای و مطالب مفید رسانه‌ها در راستای پیشبرد اهداف خود و ارتقای عملکرد سازمانی سود ببرند.

کد خبر 4684616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =