آموزش یک هزار و ۵۹۴ نفر در مرکز فنی و حرفه ای کاشان در سال ۹۷

کاشان - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشان از آموزش یک هزار و ۵۹۴ نفر در مرکز فنی و حرفه ای کاشان در سال گذشته خبر داد و گفت: یک هزار و ۶۵۵ نفر در صنایع و صنوف آموزش دیدند.

محمود علوانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به واحدهای مختلف آموزش در مناطق شهری و روستایی اظهار داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشان دارای واحدهای ثابت، سیار، آموزش در صنایع،  روستاها، دانشگاه‌هاست و نظارت بر آموزش در آموزشگاه های آزاد را بر عهده دارد و جوانان جویای کار در این مرکز به فراگیری حرفه های مختلف مشغول هستند.

وی از نیازسنجی آموزشی در بخش های مختلف توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشان خبر داد و افزود: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته دوره هایی را در پورتال آموزشی ویژه کارآموزان برگزار کرده و از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آوریم و بر همین اساس نیز برنامه ریزی های لازم برای برگزاری کلاس ها و تامین منابع مالی مورد نیاز را انجام می شود.

یک هزار و ۵۹۴ نفر در مرکز فنی و حرفه ای کاشان آموزش دیدند

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشان از آموزش یک هزار و ۵۹۴ نفر در مرکز فنی و حرفه ای کاشان در سال گذشته خبر داد و ابراز داشت: ۲۵۱ هزار و ۲۹۰ نفر ساعت در سال گذشته توسط واحد ثابت مرکز فنی و حرفه ای کاشان تحت آموزش قرار گرفتند و این آمار در واحد روستایی نیز به ۲۶۷ نفر و ۲۸ هزار و ۸۰۳ نفر ساعت می رسد.

وی با بیان اینکه ۴۱۸ نفر و ۵۰ هزار و ۱۲۷ نفر ساعت سال گذشته در زندان کاشان تحت آموزش قرار گرفتند، گفت: ۲۰۳ نفر و ۱۵ هزار و ۸۹۹ نفر ساعت در پادگان ها تحت آموزش قرار گرفته و شعبه سیار شهری نیز که در شهرهای قمصر، جوشقان کامو، برزک، نیاسر و یک موسسه داخل شهر کاشان قرار دارد، ۳۹۱ نفر و ۵۱ هزار و ۱۱۰ نفر ساعت تحت آموزش قرار گرفته اند.

یک هزار و ۶۵۵ نفر در صنایع و صنوف آموزش دیدند

علوانی از آموزش یک هزار و ۶۵۵ نفر و ۱۴۰ هزار و ۷۸۸ نفر ساعت در صنایع و صنوف خبر داد و اظهار داشت: سال گذشته ۹۲۱ نفر و ۸۴ هزار و ۱۰۹ نفر ساعت در واحد جوار دانشگاهی و ۷۱۴ هزار و ۱۶۴ نفر ساعت نیز کارآموزان در مراکز آموزشگاه های آزاد تحت آموزش قرار گرفتند و ۶ هزار نفر نیز در این دوره در آزمون های آزمون های ادواری و تفاهم نامه ای، واحدهای ثابت و آموزشگاه های آزاد شرکت کردند.

وی با بیان اینکه کارآموزان در سال گذشته یک میلیون و ۲۹۱ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت آموزش دیدند، افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه کاشان در سال گذشته موفق شده است رتبه دوم المپیاد آزاد کشوری را در رشته در رشته گل آرایی و رتبه کشوری در معرفی کارآفرین نمونه را کسب کند و در جشنواره ملی فراتر مهارت یکی از آموزشگاه های آزاد کاشان موفق به کسب افتخار شد و این مهم نشان دهنده اهمیت ویژه به امر آموزش در منطقه کاشان است.

کد خبر 4685403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =