جایگاه ممتاز وزارت اطلاعات ایران در میان سرویس‌های اطلاعاتی جهان

اصفهان - وزیر اطلاعات از جایگاه ممتاز وزارت اطلاعات ایران در میان سرویس‌های اطلاعاتی جهان خبر داد و گفت: تقویت امکانات فنی و اقدامات دانش پایه اطلاعاتی از جمله دستاوردهای وزارت اطلاعات است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمود علوی، ظهر سه شنبه در همایش ائمه جماعات استان اصفهان، با اشاره به دائمی و بدون تعطیلی بودن اقدامات امنیتی در راستای تأمین امنیت کشور و مردم، اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارند و همواره توفیقات خوشحال کننده‌ای به دست آورده‌اند.

وی با اشاره به ارائه گزارشات فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) به مسئولان و کارگزاران نظام،  افزود: امنیت، عدالت، کرامت، معیشت و حرمت مسائلی است که بنابر قوانین فرهنگ اسلامی در حکومت اسلامی که برای مردم تشکیل شده است، باید برای همه اقشار جامعه تأمین شود.

چارچوب شرع در فعالیت‌های اطلاعاتی باید در نظر گرفته شود 

وزیر اطلاعات شرع، قانون و اخلاق را سرلوحه اقدامات وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی عنوان کرد و ابراز داشت: چارچوب شرع موضوعی است که در فعالیت‌های اطلاعاتی باید در نظر گرفته شود و این گونه مانع آسیب‌های احتمالی نیز خواهیم شد.

وی با بیان اینکه آمیختن اخلاق با فعالیت‌های اطلاعاتی موجب پیشرفت کارها می‌شود، تصریح کرد: یکی از وظایف مهم سربازان گمنام امام زمان(ع) آینده پژوهی است ضمن اینکه باید تلاش کنند تا اقدامات پیشگیرانه از بحران‌ها به عمل آورند و مانع تبدیل شدن بحران‌ها به مسائل سیاسی و اجتماعی شوند.

علوی با بیان اینکه یکی دیگر از وظایف سربازان گمنام امام زمان(عج) اطلاع رسانی به مسئولان است، ادامه داد:  وزارت اطلاعات برای مردم و برای خودی‌ها باعث ترس و وحشت نیست بلکه باعث امنیت خاطر است اما دشمنان از سربازان گمنام امام زمان(عج) در هراس هستند.

دستاوردهای گسترده وزارت اطلاعات در عرصه‌های مختلف

وزیر اطلاعات با اشاره به به دستاوردهای گسترده وزارت اطلاعات در عرصه‌های مختلف، بیان داشت: بسیاری از مأموریت‌هایی که سربازان گمنام امام زمان(عج) انجام می‌دهند قابل بیان نیست اما همه این مأموریت‌ها به صورت کاملا مستند و متقن انجام می‌شود.

جایگاه ممتاز وزارت اطلاعات در میان سرویس‌های اطلاعاتی جهان

علوی از جایگاه ممتاز وزارت اطلاعات در میان سرویس‌های اطلاعاتی جهان خبر داد و گفت: تقویت امکانات فنی، افزایش دانش آموختگان دانشگاه تخصصی و اقدامات دانش پایه اطلاعاتی از جمله دستاوردهای وزارت اطلاعات است.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در شناسایی عوامل نفوذی قدرت بسیار زیاد و تخصص بالایی دارند و تمام اقدامات نفوذی‌ها را تحت نظر دارند.

کد خبر 4686522

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =