فضای شهرک های صنعتی در محدوده شهری کاشان مناسب نیست

کاشان - شهردار کاشان ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار صنایع در مدیریت شهری گفت: فضای شهرک های صنعتی در محدوده شهری کاشان مناسب نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ابریشمی راد شامگاه سه شنبه در جمع صاحبان صنایع در محدوده شهری شهرستان کاشان اقتصاد را مبنای توسعه شهری دانست و اظهار داشت: مفهوم اقتصاد در جریان صنعت معنی پیدا می کند و با وجود آنکه کاشان هیچ موقع مرکز حکومت نبوده است اما به دلیل اقتصاد پویا همیشه مورد توجه قرار گرفته است و خیران نیز در رشد و اعتلای این منطقه نقش بسزایی داشتند.

وی با بیان اینکه نام آوران منطقه کاشان با افکار بلند خود زندگی و شهر را رونق بخشیدند، افزود: بزرگانی همچون مرحوم ارباب تفضلی و لاجوردی خدمات بزرگی را به منطقه کاشان ارزانی بخشیدند که در نوع خود ماندگار و جاودان شد به نحوی که یاد و نامشان همچنان بر سر زبان ها جاری است.

«مدیریت مشارکتی» شعار و رویکرد شهرداری کاشان است

شهردار کاشان با بیان اینکه فرش دستباف کاشان نیز در نوع خود به نقش مهمی در تولید ثروت داشته است، ابراز داشت: بازار کاشان مرکز فروش فرش دستباف این منطقه است به نحوی که این مرکز فروش علاوه بر تولید ثروت کارکرد اجتماعی خویش را ایفا کرده و در تقویت مناسبات موجود در جامعه نیز تأثیرگذار بوده است.

وی ضمن تاکید بر «مدیریت مشارکتی» به عنوان شعار و رویکرد عملی شهرداری کاشان گفت: مشارکت صاحبان سرمایه در نظام مدیریت شهری تعیین کننده است؛ به عبارت دیگر شهری پویا است که صاحبان سرمایه در فعالیت های شهری نقش آفرین و فعال باشند و این مهم مستلزم رونق تولید است که متاسفانه در حال حاضر شاهد اقتصادی پویا نیستیم.

وضعیت شهرک های صنعتی محدوده شهری شهرستان کاشان نامناسب است

ابریشمی راد وضعیت شهرک های صنعتی محدوده شهری شهرستان کاشان را نامناسب ارزیابی کرد و افزود: دلیل این وضعیت نه به خاطر ناتوانی بلکه به دلیل افتادن عدم تبادل نظر میان مسئولان این بخش و مسئولان شهری است در حالی که شهرک های صنعتی فضاهای تولید ثروت در منطقه محسوب می شوند.

کد خبر 4686926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =