خبرنگاران برای صدور افکار و ریشه‌های انقلاب اسلامی تلاش کنند

بوشهر - فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: خبرنگاران بسیجی و انقلابی باید تمام تلاششان را برای صدور افکار و ریشه‌های انقلاب اسلامی به کار بگیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو صبح چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار اظهار داشت: رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و نفوذ کلام و گسترگی فعالیت رسانه‌ها افزایش چشمگیری داشته است.

وی اضافه‌ کرد: رسانه‌ها باید تحولات جامعه را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و با انعکاس و برجسته‌سازی وقایع حیاتی جوامع انسانی را هدایت کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اذعان داشت: نفوذ کلام و گستردگی فعالیت‌های خبرنگاران در جامعه امروز به قدری است که به خبرنگار و فعالیت‌های حرفه‌ای او ابعاد گسترده‌ای بخشیده است.

رزمجو ادامه داد: خبرنگاران زحمتکش و تلاش‌گر با تامل بر وقایع جامعه می‌توانند به تمامی رویدادهای اجتماعی شکل دهند و هدایت افکار اجتماعی را به عهده بگیرند.

وی با بیان اینکه امروز خبرنگاران وظیفه خطیر حماسه‌آفرینی را به عهده دارند، گفت: تحلیل وقایع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... یکی از رویکردهایی است که خبرنگاران به عهده دارند و با حرکت بر این راستا می‌توانند حماسه‌آفرینی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان داشت: امروز توجه دنیا به رسانه‌ها است و در جهان کنونی خبرنگاران چشمان تیزبین جامعه هستند.

رزمجو با تاکید بر اینکه صدور افکار انقلاب رویکرد مهمی است که خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی باید به آن توجه کنند، گفت: خبرنگاران بسیجی و انقلابی باید تمام تلاششان را برای صدور افکار و ریشه‌های انقلاب اسلامی به کار بگیرند.

وی ادامه داد: امروز جهان غرب و دنیای استکبار با بهره‌گیری از ابزار رسانه‌ای جنگی تمام عیار علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده است و در این جنگ اصحاب رسانه سربازان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: تحلیل بر مبنای واقعیت و شناخت نیازهای سیاسی، فرهنگی و ... جامعه امروز مساله‌ای است که توسط خبرنگاران باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد.

رزمجو ادامه داد: اقناع افکار عمومی برای مقابله با تهدیدات فرهنگی و سیاسی مساله مهمی است که اهالی رسانه باید به آن توجه کنند و فعالیت‌های خود را بر این مبنا طرح‌ریزی کنند.

کد خبر 4687372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =