بین‌المللی شدن فرودگاه شاهرودراه توسعه اقتصادی منطقه را هموار کرد

شاهرود-نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه عده‌ای بر این باور بودند که مرز هوایی شاهرود محقق نخواهد شد، گفت: امروز اما بین‌المللی شدن فرودگاه این شهر راه توسعه اقتصادی را هموار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن حسینی شاهرودی، ظهر چهارشنبه در دیدار با پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه در شهرستان شاهرود به میزبانی منزل ابراهیم مولوی رئیس سابق خبرگزاری ایرنای شاهرود، ضمن بیان اینکه مرز هوایی برای مردم ما قابل باور نبود حتی برخی می‌گفتند نزدیک به ۱۵ سال است که دنبال این موضوع هستیم و به نتیجه نمی‌رسیم، تاکید کرد: به لطف خدا شاهد بودیم که با پشتوانه مردمی و رسانه‌ها نه تنها مرز هوایی فرودگاه شاهرود محقق شد بلکه این فرودگاه بین المللی نیز اعلام شد.

وی با بیان اینه حرکتی که از دو سال قبل، برای بین‌المللی شدن فرودگاه شاهرود آغاز شده بود با همراهی مردم و رسانه‌ها به اوج رسید، گفت: فرودگاه بین المللی شاهرود ماحصل همگرایی ویژه ای بود که نزد مردم شاهرود و رسانه ها وجود داشت.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس تاکید کرد: در بحث انفکاک  اداره کل راه و استقرار اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان نیز گمان به نفع و سودی برای مردم شاهرود نمی‌بردیم اما آنجا نیز به حمد الله توانستیم شاهد اخذ امتیازات بزرگی برای شرق استان باشیم.

حسینی شاهرودی با بیان اینکه تفکیک اداره کل راه و ایجاد اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بارها سبب تخریب چهره ما شد اما برای آیندگان کاری بزرگ صورت می‌گرفت، تاکید کرد: ایستادگی مردم اگر بر سر منافع شهرشان نبود قطعاً فضای خوبی برای اجرای این طرح به وجود نمی‌آمد و ما نمی‌توانستیم مسئولان ارشد کشوری را قانع کنیم تا امتیازاتی را برای شاهرود قائل شوند.

کد خبر 4687391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =