نگاه خبرگزاری مهر به حوزه کشاورزی تخصصی و کارشناسی است

قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: نگاه خبرگزاری مهر استان به حوزه کشاورزی و انعکاس خبرهای آن کارشناسی و تخصصی است و جای تقدیر دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان به مناسبت روز خبرنگار به همراه سمیه بهرام نژاد مدیر حوزه ریاست و کیانوش کاکاوند مدیر روابط عمومی سازمان، ظهر چهارشنبه با حضور در خبرگزاری مهر استان قزوین از خدمات این رسانه در انعکاس فعالیت های گسترده بخش کشاورزی در ایام سال تشکر کرد.

خمسه در این دیدار گفت: علیرغم این که فعالیتهای جهاد کشاورزی در استان قزوین بسیار گسترده و متنوع است خوشبختانه خبرگزاری مهر با نگاهی کاملا تخصصی و تسلط بر موضوعات توانسته است در انعکاس این فعالیتها با نگاه کارشناسی و خوب عمل کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: انتشار خبرهای جهاد کشاورزی در خبرگزاری مهر قابل توجه است و نوع نگاه شما در پرداختن به زوایای مهم فعالیتهای جهاد بویژه تقویت امید و نشاط در استان موثر بوده است.

خمسه گفت: البته با همه تلاشی که با کمک مجموعه کارکنان و کارشناسان سازمان صورت می گیرد ما از کمبود و نقص و ایراداتی هم برخورداریم که با تذکر رسانه ها آنها را برطرف می کنیم و این نگاه کارشناسی گاهی به صورت گزارشدر خبرگزاری مهر منعکس می شود که برای ما قابل استفاده است.

وی یادآورشد: رسانه ها هم در بیان فعالیت ها و هم گفتن مشکلات نقش مهمی دارند و ما به آن نیازمندیم اما گاهی اوقات در فضای مجازی آنقدر سیاه نمایی و منفی بافی می شود که خدمات مدیران زیر سوال رفته و مردم را بدبین و نا امید می کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: نوع رویکرد خبرگزاری مهر به مسائل استان تقویت امید و اعتمادسازی است و این روش در شرایطی که مردم از مشکلات اقتصادی رنج می برند و نیز مدیران با محدودیت اعتباری مواجهند بسیار ارزشمند است و می تواند الگوی دیگر فعالان این عرصه باشد.

خمسه بیان کرد: ما از انتقاد رسانه شما هم استقبال می کنیم و با ارتباط خوبی که بین رسانه های استان از جمله خبرگزاری مهر با سازمان جهاد برقرار شده برای پیشبرد برنامه ها از ایده های شما استفاده می کنیم.

وی در ادامه افزود: از این که با درک درست از امور کشاورزی در بسیاری از مواقع رویکرد کارشناسی دارید جای خوشحالی دارد و این فهم درست از مسائل کشاورزی و جامعه به ارتقای جایگاه خبرگزاری مهر به عنوان یک رسانه مورد اعتماد، وزین و منبع مورد استفاده کمک کرده است.

خمسه گفت: امسال با همه مشکلات موجود توانستیم گندم مازاد کشاورزان را با قیمت تضمینی خریداری کرده و به میزان یک سال ذخیره کنیم و این کار از جمله موفقیت های سازمان در سال جاری است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین بیان کرد: امیدواریم با تداوم همکاری این رسانه با سازمان بتوانیم ضمن اطلاع رسانی مناسب به کشاورزان و بهره برداران، اقدامات مهم انجام شده در عرصه های آب و خاک، زراعت، باغدارای، دام و طیور، شیلات و سایر حوزه ها را به اطلاع مردم رسانده و آنها را به آینده امیدوار کنیم.
 

کد خبر 4687421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =