حقانیت ظریف نقش مهمی در روشنگری جهانی علیه آمریکا دارد

کمیسیون سیاسی، امنیتی و دفاعی مجمع وزیران ادوار با محکومیت اقدام آمریکا، اعلام کرد: حقانیت و تلاش های صادقانه «ظریف» نقش مهمی در روشنگری جهانی درخصوص تروریسم اقتصادی دولت آمریکا دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیسیون سیاسی، امنیتی و دفاعی مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی ایران با محکومیت اقدام آمریکا برای تحریم وزیر امور خارجه، اعلام داشت: حقانیت و تلاش های صادقانه «ظریف» نقش مهمی در روشنگری جهانی درخصوص تروریسم اقتصادی دولت آمریکا دارد.

کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی ایران شامل وزیران امور خارجه، دفاع، اطلاعات و کشور، در چهاردهه اخیر در این بیانیه که امروز چهارشنبه منتشر شده است، اقدام غیرمنطقی و بی سابقه دولت آمریکا در تحریم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.

این کمیسیون اقدام دولت آمریکا را از روی عصبانیت و ناشی از شکست های پی در پی دولت این کشور در مجامع سیاسی و بین المللی در برابر ملت ایران دانست و حمایت خود از وزیر امور خارجه، به عنوان مسئول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و امین نظام اعلام کرد.

این بیانیه خاطرنشان کرد: کمیسیون عمیقاً بر این باور است که توانمندی ها، نفوذ کلام، حقانیت و در نتیجه تأثیر تلاش های صادقانه وزیر امور خارجه، بر افکار عمومی جهان نقش مهمی در خنثی کردن سیاست های ضدایرانی و روشنگری جهانی در خصوص تروریسم اقتصادی دولت آمریکا علیه ملت نجیب و صبور ایران داشته است و همین موضوع، موجب تلاش آمریکا برای شنیده نشدن صدای حق طلبانه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی به نمایندگی از مردم ایران، شده است.

این بیانیه اعلام کرد: این کمیسیون اطمینان کامل دارد که اقدام غیرقانونی و خلاف حقوق، رویه و عرف بین المللی ضد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران همچون تمامی توطئه ها و اقدامات ضدایرانی دولت آمریکا علیه ملت ایران، ناکام خواهد ماند و نمی تواند مانعی در مسیر تلاش های صادقانه و همراه با عزت وزیر امور خارجه در رساندن صدای مظلومیت و مقاومت ملت ایران به جهانیان باشد.

کد خبر 4687616

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =