حضور مدیران کانال های تلگرامی فاقد مجوز در ادارات غیرقانونی است

تهران- مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران گفت: حضور مدیران کانال های تلگرامی فاقد مجوز در ادارات غیرقانونی است و نباید جایگاه رفیع خبرنگارها زیر سوال برود.

امین  بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر حضور خبرنگار نماها را در ادارات دولتی براساس مر قانون، غیرقانونی خواند وافزود: بر اساس دستورالعمل صادره از طرف مجریان قانون حضور مدیران کانال های تلگرامی به عنوان خبرنگار اقدامی کامل غیر قانونی است.

وی ضمن تاکید بر حضور خبرنگاران رسمی شهرستانهای استان تهران در جلسات رسمی اظهار داشت: فرمانداران شهرستانهای استان تهران موظف هستند، که لیست خبرنگاران را از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و آن را به ادارات تابعه خود ارسال کنند تا از ظرفیت خبرنگاران رسمی بهره برداری شود.

مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران همچنین اضافه کرد: خبرنگارانی که مورد تایید اداره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند، باید در مراسم دعوت شوند.

بابایی گفت: ادارات به ویژه فرمانداری ها نباید افرادی که صرفا با راه اندازی یک کانال تلگرامی غیرقانونی فعالیت بدون مجوز دارند، را در نشست های مختلف دعوت کنند چراکه این موضوع می تواند تبعات ناخوشایندی را به همراه داشته باشد.

کد خبر 4687629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =