تبلیغات اسلامی گلستان به مناسبت روز خبرنگار بیانیه صادر کرد

گرگان- اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان به مناسب روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان تبلیغات اسلامی گلستان به مناسب روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد:

در متن این بیانیه چنین آمده است:

باسمه تعالی

فرارسیدن ۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار جاودانه محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی می داریم.

خبر و خبررسانی هویتی تعریف شده و یک ضرورت و جزء جدایی ناپذیر در زندگی بشر است. اهمیت این موضوع به میزانی است که خداوند در قرآن به قلم البته قلم صادقانه مبین حقایق که وسیله انتقال اخبار و مکنونات انسان است قسم خورده است.

روز خبرنگار فرصتی مغتنمی است تا جایگاه مهم و اثربخش این قشر فرهیخته و زحمتکش مورد بازخوانی و دقت نظر قرار گرفته و به نقش مهم اجتماعی، فرهنگی و تلاش تمام اقشار و گروه های خبری از جمله خبرنگاران استان اعم از صداوسیما، روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، گاهنامه، نشریه و سایت های خبری که صادقانه و دلسوزانه زمینه چرخش آزاد اطلاعات و گسترش مرزهای اطلاع رسانی را فراهم می کنند تشکر و قدردانی می کنم.

خوشبختانه امروز بیش از هر زمان دیگری نقش خبرنگاران به عنوان یکی از منابع قدرت و در عین حال افسران فرهنگی در تقابل با دشمنان مورد توجه و شناسایی قرار گرفته و آنچه در این میان بیشتر از همه مهم است موضوع اخلاق مداری، مسئولیت پذیری و دفاع به موقع از انقلاب و منافع مردم قدرشناس بوده و امید است در آینده بیش از پیش شاهد ثمردهی آن در حوزه خبرنگاران دلسوز استان باشیم.

البته همگی بر این واقف هستیم که خبرنگاران موفق کسانی هستند که دلشان بیش از همه برای اسلام، انقلاب و نظامشان می سوزد و از همین منظر دنبال بیان مسائل حل نشده و گره گشایی می گردند تا با ارائه بهترین راهکارها در رفع چالش ها، فقر، فساد، تبعیض، بی عدالتی و ظلم را که برخلاف سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید فرموده اند را شناسایی و گوشزد کنند.

دفاع از انقلاب اسلامی بر همه واجب و بر اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه مهم تر و در شرایط فعلی از اوجب واجبات است.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار برای تمامی دست اندرکاران خبر و رسانه توفیق روز افزون را از خدای بزرگ مسئلت می کند.

کد خبر 4687744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 10 =