مدیران باید ارتباط خود را با رسانه ها راتقویت کنند

زنجان-استاندار زنجان خواستار توجه بیشتر به وضعیت و دغدغه های خبرنگاران شد و گفت: مدیران باید ارتباط خود را با رسانه ها راتقویت کنند و رویکرد رسانه ای مدیران در ارزیابی آنها لحاظ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران در مجموعه تفریحی و گردشگری گاوازنگ شهر زنجان، با تاکید بر لزوم وجود عدالت در زمینه تعامل و همراهی بارسانه‌ها، ادامه داد: ارشاد اسلامی باید در زمینه تعامل با رسانه‌ها و همچنین توزیع نظام‌مند و عادلانه آگهی‌ها  اقدام کند.

استاندار زنجان گفت: اینکه رسانه‌ها بنشینید ما اطلاعیه توزیع کنیم، شدنی نیست ولی از ارشاد درخواست داریم که نسبت به توزیع نظام‌مند و عادلانه آن اقدام کند.

استاندار زنجان خواستار توجه بیشتر به وضعیت و دغدغه های خبرنگاران شد و گفت: مدیران باید ارتباط  و تعامل خود را با رسانه ها راتقویت کنند و رویکر رسانه ای مدیران در ارزیابی آنها لحاظ خواهد شد.

حقیقی با تأکید بر اینکه مدیران باید با درک صحیح از جایگاه رسانه‌ها نسبت به ایجاد فضای تعامل  و برگزاری جلسات منظم با رسانه‌ها اقدام کنند،  گفت:  همه مدیران استان باید نسبت به ایجاد تعامل سازنده با رسانه‌ها اقدام کنند.

استاندار زنجان نبود ارتباط صحیح مدیران با رسانه‌ها را فرایندی غیرقابل قبول و ازچالش‌های برخی مدیران عنوان کرد و گفت: باید ارتباط صحیحی بین مدیران و رسانه‌ها شکل بگیرد و وجود این بستر باعث رشد و اعتلای  مدیریت‌ها می‌شود.

حقیقی افزود: ارتباط مدیران با رسانه‌ها را ارزیابی می‌کنیم و مدیرانی که به مطالبات مردم و رسانه‌ها پاسخگو نیستند در ارزیابی‌های این عملکرد گنجانده می‌شود.

استاندار زنجان با تأکید بر تکریم رسانه‌ها و رسیدگی به مشکلات آنها گفت: هیئت اندیشه‌ورز در حوزه رسانه  باید تشکیل شود و باید این هیئت تشکیل و دستگاه‌های مرتبط عضو آن شوند.

حقیقی همچنین با اشاره به مشکل بیمه خبرنگاران، گفت: اسامی خبرنگاران آزاد که مستقل فعالیت می کنند و به جایی وابستگی ندارند باید احصا شود و استانداری زنجان حداقل ۳۰ درصد از بیمه خبرنگاران را برای یک سال تأمین می‌کند و ارشادهم  ۲۰ درصد این مبلغ را تامین کند.

کد خبر 4687764

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =