بازار داغ پیام های تبریک/نشست های خبری روی بورس قرار دارد

سنندج - مسئولان و مدیران ادارات و سازمانهای دولتی در استان کردستان همزمان با روز خبرنگار دست به قلم شده و با صدور پیام های مختلف این مناسبت را تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای منتهی به ۱۷ مرداد ماه مدیران ادارات و سازمان های دولتی در استان کردستان دست به قلم شده و در راستای تبریک این مناسبت به اهالی خبر و رسانه تبریک گفتند.

همزمان با روز خبرنگار نیز برگزاری نشست های خبری روی بورس قرار گرفته و همه ادارات سعی می کنند برای برگزاری این مراسم ها از هم پیشی بگیرند.

 آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: بخشی از کارکرد رسانه بی اثر کردن تبلیغات سو دشمنان است و رسانه با ظرفیت خبری خود می تواند زمینه تغییرات جامعه را مثبت کرده و سبک زندگی مردم را ایرانی - اسلامی کند.

وی افزود: نیروهای رسانه ای کردستان، جوان، مومن و انقلابی هستند و این نیروهای ارزشمند می توانند آرامش را بر جامعه حاکم کرده و بدون اتکا به جایگاه فعلی خود با تمام توان برای رسیدن به اوج تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: خبرنگاران باید تلاش کنند تا فرهنگ بد در جامعه نهادینه نشود و خبرنگاران باید با تلاش بیشتر، احساس توسعه و آرامش را مانند احساس امنیت در استان کردستان برای مردم مشهود و ملموس کنند.

خبرنگاران اندیشه مردم را به سمت حقیقت و سربلندی هدایت می کنند

استاندار کردستان نیز با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به اهالی رسانه و اصحاب قلم و مطبوعات این استان تبریک گفت.

در پیام بهمن مرادنیا که به مناسبت روز خبرنگار صادر شده است، آمده است: «درود بر هنرمندانی که حرمت قلم و دانستن را گرامی می‌دارند و قدرت اندیشه، توان نوشتن و مجال گفتن را جز در مسیر حق و حقیقت به کار نمی‌گیرند.

۱۷ مرداد روز خبرنگار را در شرایطی خجسته می‌دانیم که یاد و خاطره بزرگ مَردِ عرصه‌ خبرنگاری، شهید محمود صارمی برای همه‌ خبرنگاران گرامی و مقدس است و می‌دانیم عرصه‌ خبر، همانند دیگر حوزه‌های ارزشی، فرصت پرواز دارد و سربلندی‌ از آن آنانی است که تعالی را مدنظر دارند.

جامعه در هر شرایطی، نیازمند راهنمایانی است تا مسیر عدالت، حق خواهی و حق گویی دچار تزلزل نشود و این خبرنگاران هستند که اندیشه مردم را به سمت حقیقت و گام‌های آنان را، به سوی سربلندی هدایت می‌کند.

خبرنگاران، طلایه داران سنگر آگاهی، چشم بصیر و زبان گویای مردم هستند. به یقین خجسته و مبارک است، روزی که بنام شماست، ۱۷ مرداد روز خبرنگار بر همه‌ خبرنگاران فرهیخته فرخنده باد»

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در پیامی با تبریک روز خبرنگار گفت: دستیابی به قله‌های پیشرفت و سربلندی کشور در سایه اگاهی بخشی و مجاهدت اصحاب رسانه تحقق می یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان نیز طی پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفت و اظهار داشت: ۱۷ مرداد بهانه ای است که از یک سال زحمت و تلاش بی وقفه و بدون چشمداشت اهالی رسانه و خبر تقدیر شود؛ بدون تردید رشد و توسعه کشور در تمامی زمینه ها بار سنگینی بر دوش همه مسئولان نظام است که بی مدد خبرنگاران و اصحاب رسانه محقق نخواهد شد.

همچنین از سوی دیگر شماری دیگر از مدیران ادارات و سازمان های دولتی استان نیز با پیام های مختلفی این روز را تبریک گفتند.

کد خبر 4687841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =