خبرگزاری مهر، رسانه ای واقع بین، چابک و اخلاق مدار است

قزوین- معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: خبرگزاری مهر در استان رسانه ای واقع بین، چابک، توانمند و اخلاق مدار است که با تهیه گزارش های تحلیلی به توسعه استان و مدیران کمک کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین به همراه بی نیاز مدیرکل روابط عمومی استانداری، حسینی رئیس دفتر معاونت سیاسی استاندار، آخوندی رئیس دفتر معاونت اقتصادی استاندار،  صبح پنجشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری مهر استان قزوین از تلاش فعالان این عرصه در تنویر افکار عمومی، آگاهی بخشی و توسعه استان تشکر و قدردانی کرد.

حبیبی در این دیدار گفت: بدون شک خبرگزاری مهر از رسانه هایی است که به صورت فنی، تخصصی و بسیار چابک نسبت به پوشش رویدادها اقدام کرده و علیرغم محدودیت امکانات، فضای کار و نیروی انسانی توانسته بسیار فعال و موثر در صحنه باشد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین بیان کرد: خبرها و گزارش های خبرگزاری مهر استان قزوین تحلیلی و جامع است و ما نیز در بسیاری از مواقع از این گزارش ها استفاده می کنیم و خوشحالیم که مسائل اساسی استان در این رسانه مورد توجه و نقد و تحلیل کارشناسی قرار می گیرد و بسیار کارشناسی و فنی است.

وی اظهارداشت: می توان اذعان کرد بسیاری از گزارش ها و گفتگوهای تخصصی شما در سطح ملی هم بازخورد دارد و نوع تنظیم و نگارش و پرداختن شما جذاب و ارزشمند است.

حبیبی در پاسخ به سوال سرپرست خبرگزاری مهر که انتقاد و یا پیشنهادی برای بهبود کار دارید گفت: از نظر من خبرگزاری مهر در استان قزوین بدون عیب و نقص است و همین که واقعیت ها را منعکس می کند برای ما و مخاطب ارزش دارد.

وی اضافه کرد: شما به توسعه و پیشرفت استان بسیار کمک کرده اید و با رعایت چارچوب ها توانسته اید جایگاه خود را به عنوان رسانه ای که مطالبات مردم را با رعایت اخلاق و ادب و به دور از حواشی و جنجال برای  به رفع مشکلات هم کمک کنید.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین اظهارداشت: خبرگزاری مهر به عنوان یک رسانه توانمند، چابک، واقع بین توانسته به مجموعه مدیریت استان کمک کرده و آنچه از یک رسانه تاثیرگذار انتظار می رود را برآورده کرده است.
 

کد خبر 4687892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =