۲۶۰ مجموعه ورزشی ویژه کارگران در کشور فعال است

شاهرود - رئیس اداره مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران کشور بابیان اینکه ایجاد نشاط و شادابی جامعه کارگری مهم‌ترین رویکرد این حوزه است، گفت:۲۶۰ مجموعه ورزشی ویژه کارگران در کشور فعال است.

جلال رحیمی راد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه ۲۶۰ مجموعه ورزشی مخصوص کارگران در سطح کشور فعال است، ابراز داشت: این مجموعه‌ها شامل استخر، سالن‌های چند منظوره و امکانات رفاهی خدماتی در راستای توسعه ورزش را شامل می‌شود که قطعا افزایش این تعداد در دستور کار قرار دارد.

وی ضمن بیان اینکه تلاش شد تا کارگران از حداقل امکانات ورزشی در شهرها و مناطق محروم بهره‌مند باشند، افزود: ایجاد نشاط، شادابی و ورزش جامعه کارگری به عنوان رویکرد اصلی این نهاد پیگیری می‌شود و در زمره محور اصلی فعالیت‌های آن به شمار رود.

رئیس اداره مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران کشور بابیان اینکه در حال حاضر پنج مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی در سطح کشور فعال است، ابراز داشت: مجموعه فرهنگی تفریحی مهدی‌شهر و مریوان و بند انزلی، زائرسرای کارگران مشهد، و زائرسرای کارگران قم از جمله مهم‌ترین آن محسوب می‌شوند.

رحیمی راد با بیان اینکه امکان دسترسی همه کارگران به این مجموعه‌ها وجود دارد، تصریح کرد: کارگران مربوط به کار تعاون رفاه اجتماعی می‌توانند ابتدا ثبت‌نام و سپس از این مجموعه‌ها با تعرفه‌های کارگری استفاده کنند که امیدواریم مجموعه‌های بیشتری از این نوع در سطح کشور ساخته شود.

وی بابیان اینکه رسالت و مخاطب وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی جامعه کارگری کشور است که در بحث ورزش، بهره‌وری و نشاط فعالیت دارند، افزود: بخش اجرایی کار با فدراسیون کارگری و سایر بخش‌ها در حوزه وزارت‌خانه انجام می‌شود که البته با انسجام خوب فدراسیون و وزارت ورزش و تعاون کارهای خوبی در این زمینه انجام‌شده است.

کد خبر 4688055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =