رسانه ها باید مدیران فاسد را معرفی و افشاگری کنند

قزوین- نماینده سابق قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ها باید با رصد عملکرد دستگاه های اجرایی مدیران فاسد و متخلف را معرفی و افشاگری کنند تا جلوی فساد گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی حسینی نماینده سابق قزوین در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری مهر استان قزوین روز خبرنگار را تبریک گفت.

حجت الاسلام حسینی در این دیدار گفت: به نظر می رسد انقلاب اسلامی در داخل از چند ناحیه آسیب پذیر است و می تواند دچار چالش شود که فساد و بی عدالتی از مهمترین آنهاست که رسانه های باید آن را مورد توجه قرار دهند.

وی اضافه کرد: این روزها که با تغییر در قوه قضاییه شاهد محاکمه مفسدان اقتصادی هستیم یک بارقه امیدی در مردم ایجاد شده که برای مقابله با فساد عزم جدی ایجاد شده که امیدواریم نتیجه بخش باشد.

رسانه ها فساد مسئولان را افشا کنند

نماینده سابق قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: اگر نظام نتواند جلوی فساد را بگیرد نمی توان به آرمانهای ترسیم شده از سوی امام و رهبری نخواهیم رسید و متضرر خواهیم شد لذا در این شرایط مقابله با فساد داخلی باید با کمک رسانه ها جدی گرفته شود.

وی اظهارداشت: از رسانه ها انتظار داریم اگذر فسادی را در دستگاههای دولتی و مدیران دیدند افشاگری کنند و با معرفی مدیران فاسد اجازه ندهند این تخلف ادامه داشته و بیشتر شود.

حسینی افزود: سکوت رسانه ها موجب شد تا این همه فساد صورت گیرد و جسارت تخلف بیشتر شود و امروز به عنوان یک روحانی از این همه فساد شرمنده ام و امیدواریم با قاطعیت دستگاه قضایی در دوره جدید شاهد برخورد جدی تری در عرصه فساد ستیزی باشیم.

مردم از بی عدالتی خسته هستند

وی اظهارداشت: آنچه که مردم را بیش از حد آزار می دهد بیعدالتی است و اگر قرار است عده ای براحتی بیت المال را غارت کنند و آزادانه زندگی کنند و عده ای در رنج و مصیبت نداری باشند جای تاسف دارد و باید جلوی آن گرفته شود.

حسینی گفت: امروز با حضور آقای رئیس که عزم جدی در برخورد با فساد در همه دستگاهها را دارند این امیدواری ایجاد شده که با فساد و دلال بازی در همه سطوح جامعه حتی دستگاه قضایی مقابله شود.

وی بیان کرد: رسانه ها باید مسائل جامعه را رصد کنند و ناظر فعالیتهای سه قوه باشند تا سلامت جامعه تضمین شود و هرجا که از این کار غفلت شده شاهد مشکلات جدی بوده ایم.
 
 

کد خبر 4688120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =