دیدار جمعی از اعضای شهرداری مشهد از تحریریه خبرگزاری مهر

مشهد - جمعی از اعضای شهرداری مشهد با اعضای تحریریه خبرگزاری مهر دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر پنج شنبه مرداد ماه و به مناسبت روزخبرنگار، جمعی از اعضای شهرداری مشهد با اعضای تحریریه خبرگزاری مهر دیدار کردند، این بازدید به منظور تقدیر از خبرنگاران عرصه رسانه و ایجاد تعامل بهتر میان رسانه ها و شهرداری مشهد صورت گرفت.

مرتضی جعفر زاده، معاون اقتصادی شهرداری منطقه ثامن و شرکت عمران و مسکن سازان ثامن، رضا دانایی، معاون سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، رضا پرویزی، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 6، مهدی زمانی، مدیر روابط عمومی منطقه ثامن و حجت الله حیدری، شهردار منطقه 6 مشهد، حضور داشتند.

همچنین در ادامه این دیدار دانایی، معاونت سازمان فرهنگی شهرداری مشهد، با تاکید ویژه بر نقش رسانه ها در انتقال دستاورد ها و عملکرد دستگاه ها به شهروندان، گفت:
اگر رسانه حقوق مردم مطالبه می کنند، انعکاس عملکرد دستگاه ها نیز حقی بر گردن آن ها است چراکه مردم باید بدانند اگر اعضایی را برای شورای شهر خود انتخاب کرده اند، نهایتا چه کارهایی برایشان انجام شده و خدماتی که مجموعه حاکمیت به آن ها می دهد، چیست. خصوصا در این برهه زمامی توجه که ما در بعد جهانی در آماج حملات هستیم، این موضوع نمود بیشتری پیدا می کند باید توجه ویژه ای به آن شود.

علاوه بر این مرتضی،جعفر زاده، معاون شهردار منطقه ثامن، با اشاره به اقدامات بسیار خوبی که در این شهرداری صورت گرفته است، تاکید کرد:اقدامات پایه ای مثل شارستان، و باز شدن چهار مسیر جدید به حرم که دید بهتری از مضجع نورانی امام هشتم(ع) در اختیار مردم قرار می دهد از جمله فعالیت های ما در شهرداری این منطقه است، اما آنچه قطعا با اعتبارات دولتی نمی توانیم همه این طرح ها را اجرایی کنیم و نیاز به افزایشبودجه استانی کاملا ملموس است.

وی با اشاره به اینکه در شهرداری ثامن نیروها به صورت سه شیفته کار می کنند و لحظه ای دست از تلاش برداشته نمی شود، افزود: اگر معابر فرعی از لحاظ پیاده رو سازی نور و بقیه امکانات با وجود شرایط خاص این منطقه نسبت با بقیه کلان شهر های کشور مقایسه شود، وضعیت بسیار خوب این منطقه را نشان خواهد داد.

جعفرزاده اظهار کرد: ما معتقدیم اگر انتقادی انجام می شود، باید درست و دلسوزانه باشد و توقع داریم که عدالت رسانه ای برقرار شود.

وی افزود: طرح الان با شرایط خاصی مواجه است و امیدواریم به سمتی حرکت کنیم، که پاسخگو 30 میلیون زائر باشیم.

کد خبر 4688269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =