خبرگزاری مهر در استان قزوین رسانه ای آنلاین و حرفه ای است

قزوین- مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین گفت: خبرگزاری مهر در استان قزوین رسانه ای آنلاین و حرفه ای است و با حضور خود در برنامه ها خلا اطلاع رسانی را کاملا جبران می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدیه السادات میرناصری مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین عصر پنجشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری مهر استان قزوین روز خبرنگار را تبریک گفت.

میرناصری در این دیداراظهارداشت: رسانه ها در عصر ارتباطات نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ایفا می کنند و بدون بهره گیری از آنها نمی توان اهداف خود را در امور اجرایی پیاده کرد.

وی بیان کرد: بدون شک فرهنگ سازی هم با کمک رسانه ها شتاب بیشتری خواهد گرفت و همه مدیران بخش خصوصی و دولتی وشرکتها برای آموزش و اطلاع رسانی و فرهنگی سازی در استفاده از رسانه الزام دارند.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین یادآورشد: شهر قزوین با داشتن بافت تاریخی و فرسوده و هم پوشانی آنها از حساسیت خاصی در این عرصه برخوردار است که باید با کمک رسانه های این موضوعات را مورد نقد و بررسی کارشناسی قرار دهیم.

وی افزود: خبرگزاری مهر به عنوان یک رسانه منبع و مورد اعتماد که با نگاه تخصصی توانسته جایگاه خوبی در استان برای خود ایجاد کند می تواند در مدیریت شهری و مسائل مرتبط با آن همراه ما باشد و به جریان سازی در برخی مسائل کمک کند.

میرناصری اظهارداشت: از خبرنگاران خبرگزاری مهر انتظار داریم در گزارش های تحقیقی خود به موضوع هم پوشانی بافت تاریخی و فرسوده اهیمت دهند و آن را در اولویت کاری خود قرار دهند تا بتوانیم از برخی مناطق تاریخی قزوین که به دلیل بی توجهی می تواند مورد تخریب و آسیب قرار گیرد جلوگیری کنیم.

خبرگزاری مهر رسانه ای آنلاین و حرفه ای است

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین اضافه کرد: خبرگزاری مهر از رسانه های آنلاین با سرعت بالاست که با توجه به ارزشهای خبری توانسته موفق و تاثیرگذار عمل کند.

وی گفت: هر جا که خبرگزاری مهر حضور دارد یک امنیت خاطر برای مدیران و شاید برای سایر افراد رسانه ای است که اخباری دقیق و کیفی منتشر خواهد شد و دیگر خلایی احساس نمی شود.

میرناصری اظهارداشت: ضمن احترام به تلاش همه خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی که هر کدام نقش ارزنده ای در اطلاع رسانی دارند اما از دیدگاه من جایگاه مهر به لحاظ ارزشی و اخلاقی با دیگران فاصله دارد و ما قدردان خدمات این رسانه در استان هستیم.
  


  

کد خبر 4688288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =