تبریز فاتح مسابقات اسپوکس آذربایجان شرقی شد

تبریز- رئیس کمیته اسپوکس آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری مسابقات اسپوکس قهرمانی استان گفت: درپایان این مسابقات تبریز قهرمان اسپوکس آذربایجان شرقی شد.

سعید رنجبر در گفت و با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات اسپوکس قهرمانی استان اظهار داشت: این مسابقات در بخش آقایان با حضور ۴۱ ورزشکار در سالن حجاب اسکو برگزار شد.

وی افزود:این مسابقات در ماده آکیناکه تک و در ۶ رده سنی نونهالان الف،نونهالان ب، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان، برگزارشد که به نفرات اول تا سوم هر رده سنی مدال و حکم قهرمانی نیز اهد شد.

رئیس کمیته اسپوکس آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به نتایج این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد:در رده سنی نونهالان الف، محمد جواد غفار زاده مقام اول، علی محمدی مقام دوم، و طاها حسنی و علی اصغر عشقی مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

رنجبر ادامه داد: در رده سنی نونهالان ب نیز مهدی شکری مقام اول، علی حسینی مقام دوم، وپارسا رزاقی و محمدامین سعیدی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

وی با اشاره به نفرات برتر رده سنی نوجوانان نیز ابراز کرد:عرفان میرزاجانی مقام اول،میر مبین میر بی رنگ مقام دوم،امیر محمد طهماسبیان و امیر حسین معماری نیز مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

رئیس کمیته اسپوکس آذربایجان شرقی به نفرات برتر رده سنی جوانان و امید نیز اشاره کرد و گفت: در رده سنی جوانان، آرمین جعفریان مقام اول، پویا آذر نیا مقام دوم، احسان زوار و مبین صادق وند نیز مقام سوم مشترک و در رده سنی امید نیز، رضا حمله دار مقام اول ،امیر حسین صفری مقام دوم، حسن عبدی و رضا عابدی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

رنجبر در ادامه تصریح کرد: در رده سنی بزرگسالان نیز نیما نیرومند مقام اول، رضا گوزلی مقام دوم، محمد شکری و محمد فتحی مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

وی در ادامه به نتایج تیمی این دوره از مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: همچنین در بخش تیمی نیز تیم‌های تبریز، اسکو و میانه مقام‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

رئیس کمیته اسپوکس آذربایجان شرقی در پایان گفت: افراد برتر رده‌های سنی مختلف برای تشکیل تیم استان و حضور در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب و معرفی شدند.

کد خبر 4691424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =