جشن دانش آموختگی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان بوشهر برگزار شد

بوشهر - معاون دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: جشن دانش آموختگی ۴۲ دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.

عبدالرضا عربزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این جشن اظهار داشت: این دانشجومعلمان ورودی سال ۱۳۹۴ بوده که در رشته های الهیات و معارف اسلامی و زبان انگلیسی به مدت ۴ سال در دوره کارشناسی در پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تحصیل کردند و اکنون به افتخار معلمی نائل شده اند.

معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: تعداد دانشجومعلمان دانش آموخته امسال ما ۴۲ نفر است که در جشن دانش آموختگی تعداد ۳۰ نفر از آنها در مشهد مقدس حضور پیدا کرده اند و به مدت سه روز در یکی از هتل های مشهد اقامت و برنامه فرهنگی، تفریحی و زیارتی داشتند.

عربزاده افزود: دانشجومعلمان نیاز است تا پس از دانش آموختگی نیز علم آموزی را فراموش نکرده و در گام نخست در فکر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باشند.

وی اظهار کرد: پیشنهادم به دانشجومعلمانی که دارای ظرفیت و توانمندی لازم برای کارهای مدیریتی هستند این است که پس از اتمام دوران تعهد خدمتی خود توانایی خود و رزومه خود را به دیگر نهادها و سازمان هاانتقال دهند.

عربزاده بیان داشت: با توجه به شناختی که در این ۴ سال از تک تک شماها دارم، این توانمندی و ظرفیت خدمت در عرصه های دیگر به ویژه در نهادهای زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش وجود دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از هم اکنون به فکر شناخت بیشتر توانایی های خود باشید و بر روی این توانمندی های خود برای پیشرفت در مسیر زندگی خود کار کنید و امیدوارم که در سال های آینده هر یک از شماها را به عنوان یک مدیر توانمند در نهادهای مختلف به ویژه آموزش و پرورش در سطح کشور یا معلم توانمند ببینیم.

عربزاده تصریح کرد: اگر کسی می خواهد معلمی کند و یک معلم نمونه و برند باشد، می تواند در شهری که تدریس می کند با توجه به تلاش روزافزون و روش یادگیری و تدریس به روز تبدیل به یک معلم برند شود و اگر این اتفاق در دوره معلمی شما رخ دهد باز معلم موفقی خواهید بود.  

وی متذکر شد: هر کدام از شما دانشجومعلمان گرامی آدم های تاثیرگذاری هستید و این را از این نظر بیان می کنم که توانمندی های لازم برای این مهم را طول این سال ها در فعالیت های آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و ... شما دیده ام.

عربزاده تاکید کرد: اگر با برنامه و خلاقیت از مهرماه وارد عرصه معلمی شوید، قطعا با توجه به توانمندهای علمی خود در شهر و روستای محل تدریس خود تبدیل به یک معلم برند و نمونه خواهید شد و اگر این اتفاق در زندگی شما افتاد آینده درخشانی را برای یکایک شما پیش بینی می کنم.

کد خبر 4691852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =